/ اخبار آلت کوین ها / تون کوین (TON) از دوج کوین (DOGE) پیشی گرفت و اکنون در تلاش برای تصاحب جایگاه XRP است

زمان مطالعه : 4 دقیقه

تون کوین (TON) از دوج کوین (DOGE) پیشی گرفت و اکنون در تلاش برای تصاحب جایگاه XRP است

طبق آخرین داده‌های بازار، ارزش بازار Toncoin در حدود 24.45 میلیارد دلار است و بنابراین تفاوتی در حدود 4 میلیارد دلار با XRP دارد.

تون کوین (TON) از دوج کوین (DOGE) پیشی گرفت و اکنون در تلاش برای تصاحب جایگاه XRP است

پس از پیشی گرفتن از کاردانو (ADA) در لیست ده دارایی دیجیتال با ارزش برتر، تون کوین (TON) اکنون از دوج کوین (DOGE) از نظر سهم بازار و میانگین حجم معاملات روزانه پیشی گرفته است. طبق آخرین داده‌های بازار، ارزش بازار Toncoin در حدود 24.45 میلیارد دلار است و بنابراین تفاوتی در حدود 4 میلیارد دلار با XRP دارد.

با این وجود، دوج کوین همچنان در میان اکثر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال محبوب است. این میم کوین دارای 7.3 میلیون آدرس غیر صفر و میانگین حجم معاملات روزانه در حدود 3.76 میلیارد دلار است. از سوی دیگر، تون کوین میانگین روزانه حجم معاملاتی در حدود 690 میلیون دلار دارد.

اکوسیستم Toncoin در حال رشد است و توسط صدها میلیون کاربر فعال روزانه تلگرام پشتیبانی شده است. در این گزارش، ارزش کل قفل شده (TVL) شبکه تون کوین حدود 156 میلیون دلار است و بیش از 1.7 میلیارد دلار از سرمایه گذاران کلیدی مانند DWF Labs جمع آوری کرده است.

در این رابطه بخوانید‌ : کاردانو چیست و چه اهدافی را دنبال می کند؟

هدف شبکه Toncoin دموکراتیک کردن قراردادهای هوشمند از طریق پلتفرم های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) آن است. علاوه بر این، شبکه Toncoin به طور مستمر از توسعه دهندگان وب 3 برای ساخت Dapp های مرتبط با کاربران روزانه پشتیبانی می کند.

اهداف قیمت TON

با ارزش بازار حدود 35 میلیارد دلار، این آلتکوین بزرگ اخیراً به بالاترین قیمت خود (ATH) در حدود 7.6 دلار رسیده است. در حال حاضر در مرحله کشف قیمت، TON در هفته‌ها و ماه‌های آینده افزایش بیشتری را ثبت خواهد کرد. علاوه بر این، اکوسیستم Toncoin با افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی و میلیون ها سرمایه گذار ارز دیجیتال تلگرام مواجه شده است.

با توجه به اینکه شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) تون کوین بالاتر از سطح 70 باقی مانده است، می توان تصور کرد که افزایش بیشتری در آینده به ثبت خواهد رسید. از نظر معیار موج الیوت، قیمت تون در تایم فریم هفتگی در موج سوم قرار دارد که بیشتر از موج اول است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین