/ اخبار ارز دیجیتال / انتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) می گوید عرضه دلار دیجیتال آمریکا باید هم اکنون اتفاق بیفتد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

انتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) می گوید عرضه دلار دیجیتال آمریکا باید هم اکنون اتفاق بیفتد

انتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) می گوید عرضه دلار دیجیتال آمریکا باید هم اکنون اتفاق بیفتد

ایالات متحده در خصوص توسعه ارز دیجیتال ملی (CBDC) روند آهسته ای را در پیش گرفته است ، اما آیا این رویکرد اشتباه است؟

 

نظرات اخیر جروم پاول (Jerome Powell) ، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده ، نشان می دهد که دولت آمریكا عجله ای برای ایجاد ارز دیجیتال بانك مركزی یا (CBDC) ندارد. در مقابل ، موسس شرکت مورگان کریک دیجیتال (Morgan Creek Digital) ، آنتونی پامپلیانو معتقد است که زمان در این خصوص بسیار مهم است.

 

پامپلیانو درباره اظهار نظرهای اخیر پاول در زمینه (CBDC) گفت: “آنها می گویند شاید ظرف دو سال آینده ارز دیجیتال ملی خود را ایجاد کنیم. این پروژه ای نیست که بخواهید آن را به تاخیر بیندازید و ظرف چند سال انجام دهید ، این موضوع مربوط به حال حاضر است و اگر در این باره اقدامی نکنید ، ایالات متحده واقعاً از جهت قابلیت دسترسی از چین عقب تر خواهد بود.”

پاول هنگام بحث در مورد پرداخت های فرا مرزی در 19 اکتبر گفت : “ما تصمیمی برای عرضه (CBDC) نگرفته ایم و فکر می کنیم هنوز اقدامات زیادی باید انجام شود ، “پاول گفت ، تمرکز بیشتر بر توسعه صحیح (CBDC) نسبت به برنده شدن در رقابت ارائه ارز دیجیتال است.

 

در همین حین ، چین همچنان در حال توسعه (CBDC) خود است و آزمایش یوان دیجیتال را نیز آغاز کرده است.

 

پاملیانو اهمیت قابلیت دسترسی را توضیح داد و خاطرنشان کرد: “اگر در جایی هستم که می توانم از اتصال به اینترنت استفاده کنم و خواستار دسترسی به یک ارز جهانی هستم ، می توانم به یوان دسترسی داشته باشم یا دلار ” بر اساس گفته های او ، در صورت تبدیل شدن یوان به گزینه دیجیتالی غالب قبل از ورود ایالات متحده به این رقابت ، ممکن است مردم به سمت ساده ترین راه حل ، که می تواند (CBDC) چین باشد گرایش پیدا کنند.

 

پامپلیانو در سپتامبر 2019 برای مصاحبه به (CBDC) پیوست و به اهمیت دلار دیجیتال ایالات متحده اشاره كرد. پس از گذشت یک سال و اقدامات کشورهای متعدد در سراسر جهان در خصوص توسعه (CBDC) ، نظرات او هنوز همچنان درست است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)