/ اخبار آلت کوین ها / آوالانچ با رشد 100 درصدی جایگاه دوج کوین در لیست 10 ارز دیجیتال برتر را تصاحب کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آوالانچ با رشد 100 درصدی جایگاه دوج کوین در لیست 10 ارز دیجیتال برتر را تصاحب کرد

آوالانچ با رشد 100 درصدی جایگاه دوج کوین در لیست 10 ارز دیجیتال برتر را تصاحب کرد

برای اولین بار در طول تاریخ ارزش بازاری آوالانچ (AVAX) به 30.32 میلیارد دلار رسید.

پس از دو برابر شدن قیمت آوالانچ (AVAX) از ابتدای نوامبر، این رمزارز هم اکنون دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازاری است.

آوالانچ پس از پیشی گرفتن از دوج کوین (DOGE)، وارد لیست 10 ارز دیجیتال برتر شد. ارزش بازاری در گردش آن برای اولین بار به 30.60 میلیارد دلار در مقایسه با 30.30 میلیارد دلار دوج کوین رسید.

در این رابطه بخوانید‌ : شیبا اینو چیست و چه کاربردی دارد؟

ارزش بازار در گردش آوالانچ. منبع: CoinMarketCap

قیمت آوالانچ به سقف قیمتی جدیدی می رسد

اصلاح قیمتی بازار ارزهای دیجیتال در 10 نوامبر تاثیری بر قیمت آوالانچ نداشت و این رمزارز با افزایش قیمت مواجه شد.

قابل ذکر است که بیت کوین (BTC) از سقف 69.000 دلاری خود تقریبا 20 درصد ریزش کرد و اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار و اصلی ترین رقیب آوالانچ نیز از سقف قیمتی خود در حدود 4.867 دلار 19 درصد کاهش یافت.

با این وجود، جو منفی بازار در 10 روز گذشته تاثیری بر قیمت آوالانچ نداشت. توکن آوالانچ در دوره اصلاح قیمتی بیت کوین و اتریوم بیش از 64 درصد افزایش یافت و همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، رکوردهای جدیدی را به ثبت رساند.

نمودار قیمت روزانه جفت ارز آوالانچ دلار (AVAX/USD) در مقابل بیت کوین دلار (BTC/USD) و اتریوم دلار (ETH/USD). منبع: TradingView

در 21 نوامبر آوالانچ با رشد 25 درصدی طی دو روز به سقف تاریخی خود در 141.50 دلار رسید.

دلویت و ترس از دست دادن فرصت خرید 

آوالانچ همبستگی خود با بیت کوین و اتریوم را در آخرین روزهای باقی مانده به تصمیم شرکت حسابداری دیلویت (Deloitte) برای ساختن پلتفرم‌ های امدادی بلایای طبیعی در پلتفرم بلاکچین (blockchain) آوالانچ، شکست.

همچنین بخوانید : روانشناسی ترید چیست و چگونه بر سود شما در معاملات ارز دیجیتال تأثیر می گذارد؟

بر اساس بیانیه مطبوعاتی دیلویت که در 17 نوامبر منتشر شد، هدف برنامه Close as You Go Service ساده سازی برنامه های بازپرداخت خسارت برای قربانیان بلایای طبیعی، با جمع آوری و اعتبارسنجی اسناد مورد نیاز برای بودجه بندی است.

این مشارکت، باعث شد تا تحلیلگران تقاضای بیشتری را برای این رمزارز پیش بینی کنند، که به عنوان یک واحد اساسی بین زیرشبکه‌ های چندگانه در پلتفرم آوالانچ و به عنوان ارزی که کاربران می‌ توانند برای کسب درآمد در شبکه استیک کنند، عمل می‌ کند.

تحلیلگر بازار با نام مستعار سک (Seq) یک ایموجی به شکل موشک را در توییتر خود برای نشان دادن احتمال رشد بلندمدت برای آوالانچ منتشر کرد و افزود که همکاری دیلویت با آوالانچ مشارکت های نمایی بیشتری را امکان پذیر می کند.

سک نوشت: درک آوالانچ می تواند دشوار باشد و افزود که این پروژه با وجود راه اندازی تنها یک شبکه بلاکچین شاهد رشد چشمگیری بوده است.

دیلویت ، بزرگترین شرکت خدمات حرفه ای در جهان است که در 150 کشور فعالیت می کند و 20 هزار متخصص دارد که به شرکت های مختلف مشاوره و راه حل ارائه می دهند.

آوالانچ قصد دارد چندین زنجیره را ارائه دهد که برخی از آنها عملکردهای اصلی را انجام می دهند و برخی دیگر بیشتر برای موارد کاربردی خاص می باشند.

در همین حال، همه بلاکچین‌ های غیر هسته‌ ای (به نام زیرشبکه) باید به اعتبار سنجی‌ هایی که آوالانچ را در هر یک از سه پلتفرم پایه این رمزارز به نام‌های P-Chain، X-Chain و C-Chain استیک می کنند، وابسته باشند.

شبکه آوالانچ به طور خلاصه. منبع: Avalanche Documentation

سک نوشت: فقط C-Chain وجود دارد و اشاره کرد که این فقط یک شبکه بلاکچین در میان تعداد بی‌ بیشماری از زیرشبکه‌ های ممکن است. این تحلیلگر افزود:

فقط 14 ماه از شبکه اصلی می گذرد و رشد آوالانچ تازه شروع شده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین