استقرار موفقیت آمیز یک برنامه کاربردی مقیاس پذیر در دنیای واقعی توسط Ongnuid Banner، بار دیگر تمایز وی چین را از نظر بلوغ فنی و آمادگی نشان می دهد. وی چین آماده است تا از موج نوسانی که در راه است همراه با مهاجرت جهانی به تکنیک های مدیریت داده مبتنی بر بلاکچین (blockchain)، استفاده کند.

برای اولین بار، VeUSD، اولین استیبل کوین بومی وی چین، پس از ماه ها توسعه به زودی در شبکه اصلی در دسترس خواهد بود.

راه اندازی استیبل کوین وی چین در سال 2022 مصادف با فاز رشد (Growth phase) برنامه ریزی شده است، که در آن بلوغ تکنولوژیکی کالاها و خدمات تولید شده در پنج سال گذشته شروع به پذیرش سریعتر در دنیای واقعی می کند.

در نتیجه مشارکت بین استیبلی (Stably)، کریم (CREAM) و پرایم تراست (Prime Trust)، یک شرکت ثبت شده در نوادا، VeUSD از فرصت های جدیدی برای جامعه و شرکای خود خبر می دهد.

پس از رشد شگفت انگیز 19.5 درصدی از کف قیمتی 10 ژانویه، وی چین برای بازپس گیری محدوده حمایت 0.076 دلاری تلاش کرد اما در نهایت پس از برخورد با محدوده مقاومت 0.08 دلاری قیمت آن با ریزش مواجه شد.

جفت ارز وی چین به تتر (VET/USDT). منبع: TradingView

به دلیل این افزایش، قیمت وی چین توانست بالای محدوده میانگین متحرک نمایی خود بسته شود. با این وجود، فروشندگان به سرعت واکنش نشان دادند و آن را به سطح حمایت 0.0763 دلار برگرداندند. اندیکاتور حجم تعادلی (OBV) دیگر نمی تواند با قیمت های قبلی با سطوح قبلی خود مطابقت داشته باشد. این اعداد حاکی از یک حرکت صعودی کوچک است. وی چین با توجه به تحولات و قدرت جامعه، یکی از رقبای اصلی برای تبدیل شدن به برترین توکن از نظر افزایش قیمت در سال 2022 است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *