/ اخبار آلت کوین ها / گراف، زنجیره Gnosis را به پروتکل شاخص بلاک چین غیرمتمرکز خود اضافه می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

گراف، زنجیره Gnosis را به پروتکل شاخص بلاک چین غیرمتمرکز خود اضافه می کند

زنجیره گنویسس (Gnosis Chain) اولین زنجیره‌ای است که پس از اتریوم از طرف شبکه غیرمتمرکز گراف (Graph) حمایت می‌شود و به زودی جایگزین سرویس متمرکز Graph خواهد شد.

گراف، زنجیره Gnosis را به پروتکل شاخص بلاک چین غیرمتمرکز خود اضافه می کند

بنیاد گراف، سازمانی که از پلتفرم شاخص بلاک‌چین Graph پشتیبانی می‌کند، روز پنجشنبه خبر داد Gnosis Chain (GNO) اولین زنجیره‌ای خواهد بود که به شبکه گراف اضافه می‌شود. این بنیاد همچنین از راه اندازی یک صندوق تشویقی 9 میلیون دلاری برای کمک به راه‌اندازی این شبکه خبر داد.

Graph که خود را “Google of Blockchains” می نامد، راه هایی را برای برنامه های مبتنی بر بلاک چین ارائه می دهد تا داده های درون زنجیره ای را جمع آوری و تفسیر کند. این کار را از طریق «زیرگراف‌های» ایجاد شده توسط جامعه انجام می‌دهد، که به سازماندهی تراکنش‌های بلاک چین کمک میکند.

این خبر Gnosis Chain، گراف را یک قدم به پایان کار سرویس متمرکز «میزبانی» خود نزدیک‌تر می‌کند.

افزودن گنویسس به گراف

Gnosis Chain، بر ارائه تراکنش‌های سریع و ارزان برای برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و NFT تمرکز دارد. Beylin می‌گوید گنویسس به دلیل چشم‌انداز همسو با گراف، با Graph Network هماهنگ است.

بیلین توضیح داد: «Gnosis بسیار با Web3 و Graph هماهنگ است. آنها Gnosis DAO خود را دارند و حتی محصولاتی را تولید کرده اند که گفته می شود کالاهای عمومی هستند. بنابراین احساس کردیم که با چشم انداز Graph برای فعال کردن زیرساخت های عمومی بسیار هماهنگ است».

شبکه گراف در دسامبر 2020 راه اندازی شد و در گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد تا سه ماهه اول سال 2023 تمام زیرگراف های خدمات میزبانی را به شبکه غیرمتمرکز منتقل کند. در حال حاضر، در مقایسه با شبکه گراف، تنها حدود 400 زیرگراف در شبکه گراف در مقایسه با بیش از 24000 زیر گراف در سرویس میزبان، وجود دارد.

برای کمک به تسریع سرعت این انتقال، بنیاد گراف 50 میلیون GRT (6 میلیون دلار) برای شاخص سازها و 25 میلیون GRT (3 میلیون دلار) برای توسعه دهندگان برنامه به عنوان بخشی از برنامه جدید ارائه دهندگان زیرساخت مهاجرت (MIP) خود در نظر گرفته است.

طبق گفته بیلین به CoinDesk: «هدف این برنامه کمک به بوت استرپ شبکه برای هر زنجیره جدیدی است که وارد می کنیم. Gnosis اولین زنجیره‌ای است که اضافه می‌کنیم، اما این آغاز یک سفر شش ماهه است که در آن هر زنجیره‌ای که در حال حاضر در سرویس میزبان پشتیبانی می‌شود به این شبکه منتقل می‌شود.»

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش دای برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین