/ اخبار ارز دیجیتال / صرافی چنجلی: قیمت توکن کاردانو تا سال ۲۰۴۰ به ۱۶۵ دلار میرسد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه

صرافی چنجلی: قیمت توکن کاردانو تا سال ۲۰۴۰ به ۱۶۵ دلار میرسد!

Cardano (ADA) در هفت روز گذشته 14٪ افزایش قیمت داشته است و برای اولین بار پس از ماه می 2022 از سطح قیمت 0.70 دلار عبور کرد. طبق گفته صرافی کریپتو Changelly، کاردانو آماده است تا به رشد قیمت خود ادامه دهد و سطح های قیمتی 1 دلار، 10 دلار و 100 دلار را در سال ها و دهه های آینده بشکند.

صرافی چنجلی: قیمت توکن کاردانو تا سال ۲۰۴۰ به ۱۶۵ دلار میرسد!

Cardano (ADA) در هفت روز گذشته 14٪ افزایش قیمت داشته است و برای اولین بار پس از ماه می 2022 از سطح قیمت 0.70 دلار عبور کرد. طبق گفته صرافی کریپتو چنجلی (Changelly)، کاردانو آماده است تا به رشد قیمت خود ادامه دهد و سطح های قیمتی 1 دلار، 10 دلار و 100 دلار را در سال ها و دهه های آینده بشکند.

صرافی چنجلی رشد قیمت Cardano را پیش بینی می کند

Cardano یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار با حجم بازار بیش از 23.5 میلیارد دلار است. اگرچه ADA از آن زمان برخی از سودهای خود را در اوایل هفته کاهش داد و اکنون زیر 0.77 دلار معامله می شود، اما با افزایش قیمت 35 درصدی ماه فوریه را پایان رساند. عوامل بنیادی فعلی باعث شده است تا کارشناسان پیش بینی کنند افزایش قیمت این توکن در ماه مارس ادامه خواهد داشت.

طبق پیش‌بینی Changelly، توکن آدا به این رشد قیمت ادامه خواهد داد و بالای سطح 0.70 دلار یک شکست را تجربه میکند و ماه را با حداکثر 0.751 دلار به پایان میرساند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال چیست؟ و چه تفاوت هایی با ارزهای فیات دارد؟

صرافی چنجلی در پیش بینی خود اشاره کرد که توکن ADA در سال 2030 به بیش از 10 دلار خواهد رسید. با توجه به اینکه این ارز دیجیتال اکنون با قیمت 0.66 دلار معامله می شود، این پیش بینی رشد از رشد 1400 درصدی نسبت به سطح قیمت فعلی صحبت میکند. صرافی چنجلی همچنین میگوید انتظار دارد که قیمت توکن آدا به رشد خوپد ادامه دهد و در نهایت تا سال 2040 از سطح 165 دلار عبور کند و پایان آن سال را در حدود 600 دلار به پایان برساند.

این پیش بینی صعودی چقدر امکان پذیر است؟

کاردانو در چند سال گذشته فراز و نشیب های زیادی داشته است. اخیراً، این شبکه بلاک چین شاهد جهش 90 درصدی در ایجاد آدرس‌های کیف پول جدید بوده است که نشان‌دهنده افزایش فعالیت شبکه و افزایش علاقه به این شبکه است. با این حال اظهارات منفی در مورذ این بلاکچین به وجود آمده است. گزارش‌های متعددی وجود دارد که فعالیت شبکه کاردانو چیزی ساختگی است. به ویژه، یک گزارش جدید نیز، ADA را یک کوین مرده نامیده است.

با وجود این اتفاقا، برخی هولدرها و کارشناسان نسبت به آینده این ارزدیجیتال خوش بین هستند. برای اینکه قیمت ADA از 10 دلار و 100 دلار عبور کند، باید به طور گسترده ای مورد پذیرش سرمایه گذاران قرار گیرد. همانطور که صنعت کریپتو، به جریان اصلی تبدیل می شود، کاردانو آماده است تا از پذیرش بیشتر بهره مند شود.

در حالی که اکنون قیمت 165 دلار برای توکن ADA بیش از حد خوش بینانه به نظر می رسد، اما اگر کاردانو بتواند به اهداف بلندپروازانه خود دست یابد، علاقه و پذیرش اصلی را به دست آورد و سرمایه گذاری نهادی سرمایه گذاران سنتی را جذب کند، ممکن است این هدف قیمتی چندان غیرواقعی نباشد. در عین حال، تحقق این هدف غیرممکن نیست، زیرا ADA در گذشته بیش از 3000 درصد سود را برای دارندگان خود به ارمغان آورده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین