/ اخبار اکسچنج ها / صرافی BIT جایزه ی یک میلیون دلاری برای جام جهانی فوتبال در نظر گرفت

زمان مطالعه : 3 دقیقه

صرافی BIT جایزه ی یک میلیون دلاری برای جام جهانی فوتبال در نظر گرفت

صرافی ارزهای دیجیتال BIT کمپین جدیدی را برای جشن گرفتن رویداد جام جهانی قطر 2022 اعلام کرده است.

صرافی BIT جایزه ی یک میلیون دلاری برای جام جهانی فوتبال در نظر گرفت

ارزهای دیجیتال بخش مهمی از جهان ما را تشکیل داده اند و بسیاری از پروژه‌ های رمزارز و حتی صرافی‌ ها همیشه در جستجوی راهی هستند که کریپتو را در دسترس عموم قرار دهند. از طرفی رویداد ورزشی جام جهانی فوتبال 2022 نیز توجهات زیادی را به خود جلب کرده است، که فرصت مناسبی را در اختیار پروژه های رمز ارز قرار میدهد.

در همین راستا، صرافی ارزهای دیجیتال BIT کمپین جدیدی را برای جشن گرفتن رویداد جام جهانی قطر 2022 اعلام کرده است. کاربران این پلتفرم میتوانند با پیش بینی تیم‌ های برنده جام جهانی، در این کمپین شرکت کنند و جایزه یک میلیون دلاری را از آن خود کنند.

جزئیات اعطای جوایز جام جهانی در BIT:

جام جهانی فوتبال 2022 که این روزها در قطر برگزار می شود، پر بیننده ترین رویداد ورزشی سال است. علاقه مندان به ارزهای دیجیتال جام جهانی را فرصتی هیجان انگیز برای سرمایه گذاری می دانند. BIT، یکی از صرافی های ارز دیجیتال با در نظر گرفتن این موضوع، فرصت مناسبی را برای همه کاربران علاقه مند به جام جهانی 2022 فراهم کرده است.

در این رابطه بخوانید‌ : دنک شاردینگ (Danksharding) و پروتو دنک شاردینگ (proto-danksharding) چیست؟

این جایزه با نام جادوگر جام جهانی (World Cup Wizard) اعلام شده و هدف آن نه تنها جشن گرفتن جام جهانی فوتبال است بلکه به کاربران پاداش نیز می دهد. این کمپین راهی برای صرافی BIT است تا همه طرفداران ورزش و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را گرد هم آورد.

کاری که باید انجام دهید تا بخشی از جایزه را دریافت کنید:

اول از همه، هر کاربر باید در پلتفرم BIT ثبت نام کند تا شانس ورود به استخر جوایز را داشته باشد. هنگامی که فردی ثبت نام کرد، امتیازی که برای شرکت در رویداد اصلی نیاز دارد را جمع آوری می کند. لازم به ذکر است که هر کاربر فقط در بازه زمانی 1 نوامبر تا 19 دسامبر 2022 مجاز به ثبت نام می باشد.

هر کاربر جدیدی که با موفقیت ثبت نام کرده باشد 500 امتیاز دریافت خواهد کرد. هنگامی که کاربران ثبت نام شده با موفقیت احراز هویت مشتری خود را تکمیل کنند، 1000 امتیاز اضافی دریافت خواهند کرد. اگر کسی بخواهد امتیاز بیشتری جمع آوری کند، باید حداقل 100 دلار به حساب خود واریز کند.

پس از انجام همه این‌ مراحل، شرکت‌ کنندگان فقط باید تیم‌ های برنده هر مسابقه جام جهانی را حدس بزنند. هرچه بیشتر به درستی حدس بزنید، امتیازهای بیشتری به عنوان پاداش دریافت می کنید. شما می توانید این امتیاز ها را به توکن تبدیل کنید.

اما مهم‌تر از همه، امتیاز هایی که بازیکنان جمع‌ آوری می‌ کنند می‌ تواند برای بردن سهمی از جایزه 1 میلیون دلاری این صرافی استفاده شود.

بنابراین، اگر می‌خواهید بخشی از جایزه جام جهانی 2022 را که توسط صرافی BIT ترتیب داده شده است، دریافت کنید، مطمئن شوید که تا آنجا که ممکن است امتیاز کسب میکنید.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش بیبی دوج برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید