/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / تحلیل تکنیکال قیمت توکت HOT (2 دی 1402)

زمان مطالعه : 2 دقیقه

تحلیل تکنیکال قیمت توکت HOT (2 دی 1402)

توکن HOT در چند سال گذشته بیش از 90 درصد از ارزش خود را از دست داده است. پس از این کاهش فیمت در بازار کریپتو، قیمت آن در نمودارهای هفتگی یک الگوی نزولی شکل گرفت.

تحلیل تکنیکال قیمت توکت HOT (2 دی 1402)

Holo (HOT) یک توکن ERC20 است که تراکنش‌ها را برای برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در اکوسیستم هولوچین امکان‌پذیر می‌کند. هولوچین با تکیه بر جدول هش توزیع شده برای مقیاس پذیری، از رویکردی متفاوت از بلاک چین های سنتی استفاده می کند.

توکن‌های HOT به میزبان‌هایی که قدرت ذخیره‌سازی و محاسباتی ارائه می‌دهند، پاداش می‌دهند و یک اکوسیستم متکی به خود ایجاد می‌کنند. هولوچین توسط آرتور براک و اریک هریس-براون، که بنیانگذاران پروژه ارز متا هستند، ایجاد شد.

ارزش بازار ارز دیجیتال هولو در 24 ساعت گذشته 3.03 درصد کاهش یافته و به 12.391 میلیون دلار رسیده است. توکن Holo دارای ارزش بازار 383.889 میلیون دلاری است.

در این رابطه بخوانید‌ : تجمیع UTXO چیست و چگونه می تواند در کاهش کارمزد تراکنش بیت کوین به شما کمک کند؟

توکن HOT در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش 18.86 درصدی حجم معاملات خود بوده است. این کریپتو دارای عرضه در گردش 172.566B HOT، مجموع عرضه 177.619 میلیون و حداکثر عرضه نامحدود است.

تحلیل تکنیکال قیمت توکت HOT (2 دی 1402)

توکن HOT در چند سال گذشته بیش از 90 درصد از ارزش خود را از دست داده است. پس از این کاهش فیمت در بازار کریپتو، قیمت آن در نمودارهای هفتگی یک الگوی نزولی شکل گرفت.

با این حال، با افزایش حجم خرید، قیمت آن تواند سقف های قیمتی بالاتر و سقف های جدید را برای حفظ حرکت صعودی ایجاد کند. بنابراین، انتظار می رود قیمت HOLO به سمت بالای نمودار حرکت کند و در نمودار روزانه قوی بماند.

نوسانگر نشان می دهد که قیمت فعلی بیش از حد خرید شده است. سرمایه گذاران نسبت به نتایج هفته آینده خوشبین هستند. قیمت رمزارز HOLO در هفته گذشته اندکی حدود 3.00 درصد افزایش یافته و همچنین طی ماه گذشته 43 درصد افزایش یافته است.

قیمت توکن HOT از سیگنال صعودی اندیکاتور سوپرترند پیروی می کند و بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه و 200 روزه معامله می شود. میانگین‌ متحرک نمایی (EMA) همچنین یک متقاطع طلایی را در نمودار تشکیل داده اند. این امر نشان می دهد که این ارز دیجیتال از حمایت خریداران برخوردار است.

معاملات بالای سطح صفر، MACD و خط سیگنال یک تلاقی مرگ را تشکیل داده اند که نشان دهنده عقب نشینی احتمالی قیمت این رمزارز است.

توکن HOT از الگوی نزولی خارج شده است و اندیکاتور سوپرترند (supertrend) نیز سیگنال خرید در نمودار می دهد. با این حال، حجم معاملات این رمزارز به طور پیوسته در حال رشد است. بنابراین، ممکن است در آینده قیمت توکن HOT افزایش داشته باشد.

کلام آخر

نوسان ساز تکنیکال HOLO (USD: HOT) نیز از روند صعودی حمایت می کند. MACD، RSI و EMA سیگنال‌های مثبت را تایید می‌کنند و نشان می‌دهند که روند صعودی قیمت ارز دیجیتال HOT ممکن است ادامه یابد. پرایس اکشن نیز نشان می دهد که سرمایه گذاران و معامله گران نسبت به افزایش قیمت آن خوش بین هستند.

سطوح تکنیکال

سطوح حمایت: 0.0018295 دلار و 0.0016238 دلار

سطوح مقاومت: 0.0024000 دلار و 0.002600 دلار

همچنین بخوانید : آوالانچ چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید