/ اخبار ارز دیجیتال / بزرگترین بانک آسیای جنوب شرقی امکان معاملات ارزدیجیتال را برای سرمایه گذاران خرد فراهم می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بزرگترین بانک آسیای جنوب شرقی امکان معاملات ارزدیجیتال را برای سرمایه گذاران خرد فراهم می کند

بزرگترین بانک آسیای جنوب شرقی امکان معاملات ارزدیجیتال را برای سرمایه گذاران خرد فراهم می کند

بانک DBS، بزرگترین بانک آسیای جنوب شرقی از نظر دارایی، در حال برنامه ریزی برای راه اندازی خدمات معاملات ارز دیجیتال برای مشتریان خرد در سال جاری است.

طی کنفرانس مالی سه ماهه چهارم بانک در روز دوشنبه، از پیوش گوپتا (Piyush Gupta)، مدیرعامل شرکت DBS پرسیده شد که آیا این بانک با توجه به رشد بازار دارایی های دیجیتال، برنامه ای برای گسترش فعالیت خود و امکان معاملات دارایی دیجیتال برای سرمایه‌گذاران خرد دارد یا خیر.

گوپتا در پاسخ گفت: « تمرکز ما در نیمه اول سال جاری، تسهیل دسترسی به دارایی های دیجیتال است.»

در این رابطه بخوانید‌ : وستینگ (Vesting) در بازار ارز دیجیتال چیست؟

وی توضیح داد: «امروزه، مشتریان باید برای فعالیت های خود باید با بانکداران تلفنی صحبت کنند. بنابراین اولین دستور این است تمام خدمات به صورت آنلاین، خود محور، سریع انجام شوند و همچنین از دقیق بودن فرآیندهای داخلی اطمینان حاصل می کنیم تا بتوان از آن پشتیبانی کرد.»

رئیس بانک DBS اعلام کرد: « از این رو، ما برای عملی کردن آن به روشی معقول و همچنین گسترش دادن آن فراتر از سرمایه‌گذار معتبراولیه، مشغول به کار شده ایم و همچنین از مقابله با احتمال کلاه برداری و غیره اطمینان حاصل می کنیم.»

وی همچنین افزود: «با این وجود، عملی کردن تمام این موارد و ارائه آن به بازار، احتمالا تا آخر سال زمان ببرد .»

بانک DBS صرافی ارزهای دیجیتال را در دسامبر 2020 راه‌اندازی کرد. سپس در ماه مه سال گذشته خدمات اطمینان دهی ارزهای دیجیتال را راه‌اندازی کرد و به دنبال آن اولین خدمات توکن اوراق بهادار خود را راه‌اندازی کرد.

بازوی کارگزاری این بانک همچنین از سوی مقامات پولی سنگاپور (MAS)، بانک مرکزی این کشور، برای ارائه خدمات رمزنگاری تأیید شده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین