/ اخبار ارز دیجیتال / نیجریه قوانین جدیدی را در مورد صدور دارایی های دیجیتال اعلام می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نیجریه قوانین جدیدی را در مورد صدور دارایی های دیجیتال اعلام می کند

نیجریه قوانین جدیدی را در مورد صدور دارایی های دیجیتال اعلام می کند

قانونگذار اوراق بهادار نیجریه قوانین جدیدی را اعلام کرده که بر انتشار دارایی های دیجیتال نظارت می کند. قوانین جدید همچنین شامل شرایط ثبت نام برای پلتفرم هایی است که دارایی های دیجیتال را ارائه می دهند.

تشکیل پرونده ارزیابی اولیه

کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه (SEC) قوانین جدیدی را اعلام کرد که طبق آن انتشار دارایی های دیجیتال را مانند اوراق بهادار در نظر می گیرد و بر آن نظارت می کند. این مقررات همچنین شامل قوانینی در مورد الزامات ثبت نام برای پلتفرم های ارائه دهنده دارایی های دیجیتال (DAOPs) می باشد. ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) و اکسچنج های دارایی دیجیتال تحت قوانین جدیدی که اخیرا توسط کمیسیون منتشر شده است، قرار گرفتند.

طبق مقررات جدید، افراد یا نهادهایی که به دنبال جمع‌ آوری سرمایه از طریق عرضه توکن یا فروش خصوصی توکن‌ ها هستند، باید ابتدا یک فرم ارزیابی اولیه و پیش‌ نویس وایت پیپر را ارسال کنند. کمیسیون می‌ گوید که نهادی که به دنبال مجوز برای فعالیت است، باید در پیش‌ نویس وایت پیپر، اطلاعات کامل و جاری در مورد پروژه‌ های اولیه ارائه دارایی دیجیتال، طرح تجاری و مطالعه امکان‌ سنجی را ارائه دهد.

پیش نویس نیز باید شرح مختصری از پیشنهاد عرضه اولیه دارایی دیجیتال، ارزش هر توکن و امتیازاتی که به خریدار می دهد ارائه دهد. قانونگذار اوراق بهادار نیجریه گفت: استفاده و تخصیص بودجه نیز باید در آن ذکر شود.

سلب مسئولیت وایت پیپر

کمیسیون در مورد وایت پیپرهای پروژه های عرضه اولیه ارائه دارایی های دیجیتال گفت که این سند باید دارای سلب مسئولیت باشد مبنی بر اینکه این یک پیشنهاد فروش نیست. پس از ثبت اسناد مورد نیاز، کمیسیون آن را برای تصمیم گیری بررسی می کند.

کمیسیون پس از دریافت اسناد باید آن را ظرف 30 روز بررسی کند تا مشخص کند که آیا دارایی دیجیتالی که برای ارائه پیشنهاد می‌شود، طبق قانون سرمایه‌ گذاری و اوراق بهادار 2007 اوراق بهادار است یا خیر.

پس از تصمیم گیری، قانونگذار اوراق بهادار ظرف پنج روز پس از پایان بررسی، این موضوع را به ناشر اطلاع خواهد داد.

کمیسیون علاوه بر توضیح مراحلی که ناشران ارزهای دیجیتال باید انجام دهند، الزامات و محدودیت هایی که باید رعایت شوند را نیز فهرست می کند. قوانین جدید می گوید، متقاضیانی که به دنبال ثبت نام هستند، باید هزینه تشکیل پرونده معادل 241 دلار، هزینه پردازش 724 دلار و هزینه ثبت نام 72430 دلار بپردازند.

قانونگذار اوراق بهادار نیجریه در مورد استفاده از پلتفرم دیگری به عنوان میزبان گفت: صاحب صادرکننده نباید به طور همزمان در چندین پلتفرم های ارائه دهنده دارایی های دیجیتال یا در یک پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی سهامدار باشد.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان