/ مفاهیم پایه بازار‌های مالی / پلتفرم لیکویید استیکینگ Stader Labs دسترسی کاربر پس از استیکینگ را افزایش می دهد

زمان مطالعه : 7 دقیقه

پلتفرم لیکویید استیکینگ Stader Labs دسترسی کاربر پس از استیکینگ را افزایش می دهد

استیکینگ در اتریوم چالش های مختلفی را برای شرکت کنندگان ایجاد می کند، از الزامات ورود تا کمبود نقدینگی. کاربران برای سهام گذاری در اتریوم باید مقادیر قابل توجهی اتر را قفل کنند و عملیات پیچیده گره را مدیریت کنند، که می تواند برای کسانی که در جنبه های فنی بلاک چین مهارت کافی ندارند پروسه ای سخت و پیچیده باشد.

پلتفرم لیکویید استیکینگ Stader Labs دسترسی کاربر پس از استیکینگ را افزایش می دهد

لیکویید استیکینگ در اتریوم Ethereum چالش های ناشی از الزامات ورود و کمبود نقدینگی را برطرف می کند و به استیکرها اجازه می دهد از دارایی های خود در سایر فعالیت های DeFi استفاده کنند.

استادر لبز Stader Labs با ارائه استیکینگ ETH با یک کلیک از طریق برنامه Ledger Live، ترکیبی از ویژگی‌های کاربرپسند با افزایش پاداش‌های سهام گذاری، پروسه لیکویید استیکینگ در اتریوم را بهبود میبخشد.

استیکینگ در اتریوم چالش های مختلفی را برای شرکت کنندگان ایجاد می کند، از الزامات ورود تا کمبود نقدینگی. کاربران برای سهام گذاری در اتریوم باید مقادیر قابل توجهی اتر را قفل کنند و عملیات پیچیده گره را مدیریت کنند، که می تواند برای کسانی که در جنبه های فنی بلاک چین مهارت کافی ندارند پروسه ای سخت و پیچیده باشد. این موارد می تواند مانعی برای سرمایه گذاران کوچکتر یا افرادی باشد که به دنبال سهولت بیشتر در استفاده از دارایی های دیجیتال خود هستند.

در این رابطه بخوانید‌ : مکانیزم اجماع اثبات اعتبار چیست؟ و چگونه کار میکند؟

علاوه بر این، معمولا نمیتوان از دارایی ها پس از سهام گذاری برای سایر فعالیت‌های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) استفاده کرد، که دارندگان توکن را بیشتر محدود می‌کند. لیکویید استیکینگ به عنوان یک راه حل ظاهر شده است، و به کاربران اجازه می دهد دارایی های خود را در اختیار داشته باشند و در عین حال دسترسی به دارایی های استیک شده را برای استفاده های دیگر امکانپذیر میکند. بنابراین، لیکویید استیکینگ مزایای پاداش‌دهی را با تطبیق پذیری مورد نیاز در محیط‌های DeFi ادغام می‌کند.

بهبود تجربه کاربری با one-click استیکینگ

استادر لبز، یک پلتفرم لیکویید استیکینگ مبتنی بر قراردادهای هوشمند غیرکاستدی، با هدف کمک به کاربران برای کسب پاداش‌های استیکینگ و در عین حال حفظ نقدینگی و ارائه دسترسی به فرصت‌های DeFi است. Stader Labs خدماتی را در چندین بلاک چین اصلی اثبات سهام (PoS) از جمله اتریوم، Polygon، BNB و Hedera ارائه می‌کند و بیش از 100000 سهامگذار را جذب کرده و مجموع ارزش قفل شده (TVL) بیش از 500 میلیون دلار را مدیریت می‌کند.

توکن لیکویید استیکینگ استادرلبز ETHx، در استراتژی آن برای غیرمتمرکز نگه داشتن اتریوم نقش اساسی دارد. ETHx به عنوان یک cToken عمل می کند، به این معنی که پاداش های آن به طور مداوم در قیمت توکن ترکیب می شود و فرآیند مدیریت پاداش را برای کاربران ساده می کند.

استادرلبز با Ledger همکاری کرده است تا ویژگی استیکینگ ETH را برای بهبود تجربه کاربر معرفی کند. Ledger کیف‌پول‌های سخت‌افزاری دارایی‌های دیجیتال را ارائه می‌کند که از ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین BTC، اتر و ریپل XRP بدون به خطر انداختن قابلیت استفاده یا کنترل محافظت می‌کنند.

با ادغام برنامه کیف پول Ledger Live با کیف پول سخت افزاری Ledger، کاربران می توانند تراکنش ها را با اعتبارسنجی کیف پول سخت افزاری خود به صورت ایمن انجام دهند و امنیت نسبی را تضمین کنند. Ledger Live به کاربران این امکان را می دهد که سبد خود را مدیریت کنند، عملکرد دارایی خود را بررسی کنند و به راحتی ارز دیجیتال را خریداری، سواپ و استیک کنند. این ترکیب یکپارچه از سخت‌افزار و نرم‌افزار تجربه کاربر را در عین حفظ اقدامات امنیتی بهبود می بخشد.

مشارکت بین Stader و Ledger به کاربران لجر این امکان را می‌دهد تا اتر را مستقیماً از طریق برنامه Ledger Live سهام گذاری کنند و سهولت دسترسی را با امنیت Stader ترکیب می‌کند.

استادر در مقایسه با آنچه که معمولاً در فضای DeFi ارائه می‌شود، پاداش‌های بیشتری را در لجر ارائه می‌کند. کاربران ETHx در Ledger این فرصت را دارند که تا سه برابر پاداش استیکینگ استاندارد برای ماه اول و دو برابر آن برای دو ماه به دست آورند و به کاربران لجر اجازه می دهد ETH را با پاداش بیشتری استیک کنند.

این مشارکت ترکیبی از امنیت و پاداش را ارائه می‌دهد و نتیجه آن تجربه‌ای بهبود یافته برای کاربران اتریوم خواهد بود. با ادغام ETHx با تجربه ایمن و کاربرپسند Ledger، این همکاری تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند بدون زحمت ETH را سهام گذاری کرده و در عین حال امنیت بالاتری را حفظ کنند. ترکیب یکپارچه دسترسی و حفاظت، فرصت سودآوری را برای دارندگان ETH ایجاد می کند.

بیش از 30 میلیون دلار توسط کاربران Ledger از طریق Stader استیک شده که نشان دهنده گسترش گزینه‌ها برای دارندگان ETH با استفاده از Ledger است. معاون خدمات مصرف کننده در لجر، در مورد این همکاری گفت:

“ترکیب سهولت استفاده با امنیت بسیار مهم است، به ویژه در بازار صعودی در حال توسعه، و ما همیشه به دنبال همکاری با شرکای بزرگی مانند Stader Labs برای ارائه پیشنهادات بهتر به کاربران لجر هستیم.”

یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Stader Labs نیز گفت این همکاری “ترکیبی عالی از دسترسی، امنیت و پاداش برای سهامگذارانی که به دنبال رشد دارایی های اتر خود هستند خواهد بود و در عین حال توانایی مشارکت در DeFi را حفظ می کند. ” وی همچنین در مورد برنامه های آینده استادر گفت:

همچنین بخوانید : شبکه جیتو چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

“ما با همکاری با پروتکل‌هایی مانند Aave و Compound برای فرصت‌های DeFi بزرگ‌تری در حوزه لیکویید استیکینگ ETH برنامه‌ریزی می‌کنیم. با توجه به اینکه ETHx بر بستر راه‌حل‌های لایه 2 فعالیت میکند ما مشتاقانه منتظر فرصت‌های DeFi بیشتر در آن بخش نیز هستیم.”

همکاری Stader Labs با Ledger نشان دهنده روند گسترده DeFi به سمت ایجاد ابزارهای مالی قابل دسترس تر، انعطاف پذیرتر و کارآمدتر است. با تکامل چنین فناوری‌هایی، آماده تغییر شکل چشم‌انداز بلاک چین و پتانسیل دارایی‌های دیجیتال خواهیم بود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین