/ اخبار ارز دیجیتال / در صورت ارائه خدمات کریپتو توسط بانک‌ ها نیمی از مردم آفریقای جنوبی در ارزهای دیجیتال سرمایه‌ گذاری میکنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

در صورت ارائه خدمات کریپتو توسط بانک‌ ها نیمی از مردم آفریقای جنوبی در ارزهای دیجیتال سرمایه‌ گذاری میکنند

یک مطالعه نشان داد که اگر موسسات مالی داخلی از دارایی های دیجیتال استقبال کنند، نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال در آفریقای جنوبی ممکن است افزایش یابد.

در صورت ارائه خدمات کریپتو توسط بانک‌ ها نیمی از مردم آفریقای جنوبی در ارزهای دیجیتال سرمایه‌ گذاری میکنند

یک مطالعه نشان داد که اگر موسسات مالی داخلی از دارایی های دیجیتال استقبال کنند، نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال در آفریقای جنوبی ممکن است افزایش یابد.

یک نظرسنجی نشان داد که 53 درصد از مردم آفریقای جنوبی اطلاعات کمی از ارزهای دیجیتال دارند. جالب اینجاست که تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که اگر بانک های محلی چنین خدماتی را ارائه دهند، در حوزه دارایی های دیجیتال فعالیت خواهند کرد.

مردم آفریقای جنوبی به آموزش بیشتر نیاز دارند

Merchants شرکت مدیریت مستقر در ژوهانسبور اعلام کرد که تنها 14 درصد از مردم آفریقای جنوبی دانش قابل توجهی از صنعت ارزهای دیجیتال دارند. 23 درصد از شرکت کنندگان بی طرف بودند، در حالی که اکثریت قریب به اتفاق (53 درصد) گفتند که درک محدودی از این موضوع داشتند یا اصلا هیچ دانشی در این باره نداشتند.

در این رابطه بخوانید‌ : لایت کوین (Litecoin) چیست؟ ویژگی ها و کاربردهای LTC

جای تعجب نیست که جوانان نسبت به نسل های قدیمی تر آگاهی بیشتری نسبت به دارایی های دیجیتال دارند. افراد 18 تا 24 ساله اطلاعات بهتری نسبت به هر گروه جمعیتی دیگر دارند.

بر اساس این نظرسنجی، اگر بانک های داخلی از دارایی های دیجیتال استقبال کنند و برنامه های آموزشی به کاربران ارائه دهند، پذیرش کریپتو در آفریقای جنوبی می تواند افزایش یابد.

تقریبا یک دوم شرکت‌ کنندگان می‌ گویند اگر موسسات مالی محلی چنین خدماتی را ارائه دهند، به احتمال زیاد در بیت‌ کوین یا آلت‌ کوین‌ ها سرمایه‌ گذاری خواهند کرد. Mat Conn از Merchants گفت:

فرصتی واقعی برای بانک‌ ها وجود دارد که در حوزه ارزهای دیجیتال فعال شوند، زیرا زمانی که یک پلتفرم اعتماد مردم را جلب کند این ارزها در آفریقا شروع به رشد می‌ کنند.

پذیرش کریپتو در آفریقای جنوبی در رتبه دوم قاره آفریقا قرار دارد

بخش قابل توجهی از مردم محلی علیرغم داشتن دانش ناکافی در مورد این موضوع، بخشی از ثروت خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

مطالعه اخیر که توسط سازمان ملل انجام شد نشان داد که 7.1 درصد از جمعیت آفریقای جنوبی، یا تقریبا 4.2 میلیون نفر، سرمایه گذار رمزارز هستند. بنابراین، آفریقای جنوبی در رتبه دوم قاره آفریقا و پس از کنیا، جایی که نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال 8.5 درصد است، قرار گرفت.

در اوایل این ماه، کوبن نایدو (Kuben Naidoo)، معاون بانک مرکزی این کشور، اظهار داشت که دارایی‌ های دیجیتال، به‌ ویژه بیت کوین (BTC)، می‌ توانند مزایای متعددی را برای سیستم پولی فراهم کنند. با این وجود، او با بیان اینکه مشکلات زیادی در این فضا وجود دارد، خواستار اجرای یک قانونگذاری مناسب شد.

انتظار می رود در سال آینده قوانینی اجرا شوند و طبق آن ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی های مالی طبقه بندی و شناخته شوند.

ما قصد نداریم آن را به عنوان یک ارز شناسایی کنیم، زیرا شما نمی توانید وارد یک مغازه شوید و از آن برای خرید چیزی استفاده کنید. در عوض، دیدگاه ما به قانونگذاری ارزهای دیجیتال به دارایی های مالی تغییر کرده است. این مدیر اجرایی گفت: نیاز به قانونگذاری ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما در این امر باید به حمایت از سرمایه گذار که موضوعی حیاتی است، دقت کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش بایننس کوین برای شما فراهم شده است.

همچنین بخوانید : روانشناسی ترید چیست و چگونه بر سود شما در معاملات ارز دیجیتال تأثیر می گذارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید