/ اخبار بیت کوین / سمسون مو: بیت کوین طی 5 سال به دلیل سقوط ارزهای فیات ممکن است به 1 میلیون دلار برسد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

سمسون مو: بیت کوین طی 5 سال به دلیل سقوط ارزهای فیات ممکن است به 1 میلیون دلار برسد

با وجود ادامه بازار نزولی، سمسون مو از حامیان بیت کوین (BTC) معتقد است که ارز دیجیتال پیشرو می تواند در پنج تا 10 سال آینده به سطح قیمت 1 میلیون دلاری برسد. سقوط ارزهای اصلی فیات عامل اصلی رشد بیت کوین خواهد بود، که به گفته او می تواند "بسیار سریع اتفاق بیفتد" و "پیش بینی نمی شود".

سمسون مو: بیت کوین طی 5 سال به دلیل سقوط ارزهای فیات ممکن است به 1 میلیون دلار برسد

به گفته سمسون مو، مدیر عامل شرکت فناوری (Jan3) که بر ترویج بیت کوین متمرکز است، سقوط آینده ارزهای فیات می تواند بیت کوین را در پنج تا 10 سال آینده به 1 میلیون دلار برساند.

با وجود ادامه بازار نزولی، سمسون مو از حامیان بیت کوین (BTC) معتقد است که ارز دیجیتال پیشرو می تواند در پنج تا 10 سال آینده به سطح قیمت 1 میلیون دلاری برسد. سقوط ارزهای اصلی فیات عامل اصلی رشد بیت کوین خواهد بود، که به گفته او می تواند “بسیار سریع اتفاق بیفتد” و “پیش بینی نمی شود”.

او در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف گفت: این اتفاق یک شبه رخ می دهد و پس از آن پول نقد زیادی وارد این حوزه می شود.

در این رابطه بخوانید‌ : چکسام (checksum) آدرس اتریوم چیست؟

مو پیش‌بینی خود را هنگام اظهار نظر در مورد وضعیت فعلی پذیرش بیت‌کوین در السالوادور، حدود یک سال پس از پذیرش آن به عنوان یک ارز قانونی بیان کرد. مو گفت علیرغم نرخ استفاده نسبتا پایین و دسترسی نابرابر زیرساخت های پرداخت بیت کوین در این کشور، اقدام السالوادور موفقیت آمیز بوده است.

السالوادور اساساً در حال بازسازی زیرساخت های بانکداری سنتی در این کشور است. بنابراین، مدتی طول می کشد.

به گفته مو، نوسانات بالای بیت کوین یکی از دلایلی است که شهروندان السالوادور همچنان به پول نقد برای گذراندن زندگی روزمره خود به جای ارز دیجیتال متکی هستند. مو آن را یک مشکل موقتی می داند، زیرا با نزدیک شدن بیت کوین به 1 میلیون دلار، نوسانات کاهش می یابد.

حتی در حال حاضر، مو معتقد است که السالوادور می تواند در ترغیب سایر کشورها به الگوبرداری از آن نقش داشته باشد. به ویژه، او نقش جامعه محلی پر جنب و جوش و مردمی بیت کوین السالوادور را در پذیرش بیت کوین پررنگ می داند.

وی افزود ترکیبی از نوآوری های زیرساختی برای متعادل کردن وضعیت در هر کشوری که می‌خواهد با موفقیت بیت کوین را اتخاذ کند، مورد نیاز است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین