/ قانون‌گذاری / بایدن با توافق بر سر سقف بدهی که فرار مالیاتی معامله گران ارزهای دیجیتال حمایت میکند مخالفت کرد

4 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

بایدن با توافق بر سر سقف بدهی که فرار مالیاتی معامله گران ارزهای دیجیتال حمایت میکند مخالفت کرد

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده طی سخنرانی خود در اجلاس سران گروه هفت مخالفت خود را با توافق سقف بدهی با رهبران جمهوری خواه ابراز کرد که گفته می شود به سود معامله گران ارزهای دیجیتال است. بایدن با حضور در نشست گروه هفت (G7) در ژاپن در 21 مه، در یک کنفرانس مطبوعاتی شرایط پیشنهادی جمهوری خواهان را "غیرقابل قبول" خواند.

بایدن با توافق بر سر سقف بدهی که فرار مالیاتی معامله گران ارزهای دیجیتال حمایت میکند مخالفت کرد

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، مخالفت خود را با قرارداد سقف بدهی اعلام کرده است که به گفته او به نفع «کلاهبرداران مالیاتی ثروتمند و معامله گران ارزهای دیجیتال» است.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده طی سخنرانی خود در اجلاس سران گروه هفت مخالفت خود را با توافق سقف بدهی با رهبران جمهوری خواه ابراز کرد که گفته می شود به سود معامله گران ارزهای دیجیتال است. بایدن با حضور در نشست گروه هفت (G7) در ژاپن در 21 مه، در یک کنفرانس مطبوعاتی شرایط پیشنهادی جمهوری خواهان را “غیرقابل قبول” خواند.

“من با توافقی که از فرار مالیاتی افراد ثروتمند و معامله‌گران ارزهای دیجیتال حمایت می‌کند و در عین حال کمک‌های غذایی را برای نزدیک به یک میلیون آمریکایی به خطر می‌اندازد موافقت نمیکنم.”

حمایت های ادعایی برای معامله گران ارزهای دیجیتال به برداشته شدن مالیات در برخی معامله ها اشاره دارد. بر اساس گزارش واشنگتن پست، بحث‌های مداومی بین کاخ سفید و رهبران جمهوری‌خواه در مورد مسدود کردن مکانیسم تراکنش‌های ارزهای دیجیتال وجود دارد.

برداشت از دست دادن مالیات کریپتو یک استراتژی است که سرمایه گذاران برای کاهش بدهی های مالیاتی خود استفاده می کنند و شامل فروش یک ارز دیجیتال با ضرر برای جبران سود سرمایه است. برای ادعای ضرر، دارایی ها باید فروخته شوند و درآمد حاصل از آن باید برای خرید دارایی مشابه در 30 روز قبل یا بعد از فروش استفاده شود. این مکانیسم برای سهام و سایر دارایی ها نیز موجود است.

همزمان با پایان دادن به برداشت زیان مالیاتی برای ارزهای دیجیتال، کاخ سفید پیشنهاد مشابهی را به جمهوری‌خواهان ارائه کرد که سرمایه‌گذاران را از تعویق مالیات بر مبادلات املاک و مستغلات منع می‌کند. هر دوی این تغییرات حدود 40 میلیارد دلار درآمد مالیاتی برای دولت ایالات متحده به همراه دارد.

گفته می شود جمهوری خواهان این پیشنهادها را رد می کنند. کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، با اشاره به هزینه‌های بیش از حد دولت بایدن در طول همه‌گیری، ادعا می‌کند که افزایش بدهی ایالات متحده «مشکل هزینه‌ها است، نه مشکل درآمد» که به طور قابل توجهی تحت تاثیر کاهش مالیات قرار گرفته است. جمهوری‌خواهان می‌خواهند کسری بودجه را با ۴.۸ تریلیون دلار کاهش هزینه‌ها جبران کنند، که مستقیماً بر بودجه آژانس‌های فدرال تأثیر می‌گذارد.

در واقع از سال 1917، سقف بدهی محدودیتی است که کنگره در مورد میزان پولی که دولت فدرال می‌تواند برای پرداخت صورت‌حساب‌ها وام بگیرد، تعیین کرده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)