/ افراد فعال حوزه کریپتو / کلیمن (Kleiman) ادعا می کند کریگ رایت (Craig Wright) به کلید رمزگذاری پرونده ساتوشی (Satoshi) دسترسی دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کلیمن (Kleiman) ادعا می کند کریگ رایت (Craig Wright) به کلید رمزگذاری پرونده ساتوشی (Satoshi) دسترسی دارد

کلیمن (Kleiman) ادعا می کند کریگ رایت (Craig Wright) به کلید رمزگذاری پرونده ساتوشی (Satoshi)  دسترسی دارد

تیم حقوقی آیرا کلیمن (Ira Kleiman) ادعا می کند که کریگ رایت در حال حاضر به فایل رمزگذاری شده در این پرونده دسترسی دارد و به انتقال 1.6 میلیون دلار بیت کوین (BTC) اشاره می کند.

 

تیم حقوقی آیرا کلیمن ادعا می کند دکتر کریگ رایت در حال حاضر این توانایی را دارد که فایل رمزگذاری شده حاوی کلیدهای خصوصی بیش از 820،000 بیت کوین (Bitcoin) را باز کند.

 

کلیمن درگیر شکایت در خصوص بیت کوین (Bitcoin) هایی است که گفته می شود طی همکاری مشترکی بین رایت و دیو کلیمن (Dave Kleiman) ماین شده اند. رایت می گوید هیچ همکاری وجود نداشته است.

 

مطابق اسناد دادگاه در 21 می ، کلیمن ادعا کرده است رایت “توانایی بازكردن فایل رمزگذاری شده را دارد ، اما از آن استفاده نمی کند به این دلیل كه مدرکی برای اثبات مشاركت و دارایی های بیت کوینی که در اختیار دارد خواهد بود.”

 

کلیمن اظهار داشت که 1.6 میلیون دلار بیت کوین (BTC) های خرج شده از آدرس های تحویل داده شده ، به عنوان اثبات دسترسی وی به دادگاه ارائه شده است به همراه تهدیدهای عمومی رایت مبنی بر سقوط بازار بیت کوین (BTC) ، اقدامی که نیاز به دسترسی به مقدار زیادی بیت کوین (Bitcoin) دارد:

 

امتناع رایت از باز کردن پرونده رمزگذاری شده نشان می دهد كه وی می داند كه محتوای آن شامل سوابق مشاركت بین رایت و دیو کلیمن است و اینكه 820.200 بیت کوین (Bitcoin) در لیست پرونده های CSW (یا سایر مقادیر قابل مقایسه) متعلق به این مشارکت و همچنین مالکیت معنوی مربوط به بلاکچینی (blockchain) است که قبل از مرگ دیو ایجاد شده است.

 

لیست (CSW) حاوی 16404 آدرس بیت کوین (BTC) ، که کلیمن به آن اشاره می کند یکی از سه مورد است. این واقعیت که بیت کوین (Bitcoin) از آدرس های موجود در لیست خرج شده است: “مدرکی غیرقابل انکار است و نشان می دهد که یا رایت لیست ناقصی از دارایی های بیت کوین (Bitcoin) خود را در (CSW) ثبت کرده است و یا او به لیست بیت کوین هایش و کلیدهای خصوصی مرتبط با آنها دسترسی دارد و دروغ گفته است. ”

 

“اقدامات فریبکارانه بیشمار در دادگاه”

بر اساس این پرونده : “رایت درگیر شهادت دروغ در دادگاه ، شواهد جعلی ، اطلاعات گمراه کننده بوده و مانع اجرای عدالت شده است.”

 

تیم کلیمن چهار موردی را که گفته می شود رایت با شهادت دروغ اعلام کرده است ذکر می کند ، یکی از این موارد در اواخر هفته گذشته رخ داده است ، هنگامی که مدعی هویت ساتوشی اسناد جعلی مربوط به طلاق خود را ارائه داده است. آنها معتقدند همسر سابق رایت نیز ممکن است برای حمایت از او در این پرونده دروغ گفته باشد.

 

او انگیزه جدی برای دروغ گفتن دارد:  از نظر مالی به وی وابسته است ، از این موضوع هراس دارد که حمایت مالی او قطع شود و در گذشته به همین دلیل برای حمایت از او دروغ گفته است.

 

قضات این پرونده چندین بار اعتبار رایت را زیر سوال برده اند.

 

کلیمن با انتقاد از دادگاه مبنی بر اعمال مجازات فقط برای یک بار ، اظهار داشت که “اهانت رایت به سیستم حقوقی” ادامه خواهد یافت مگر اینکه این موضوع در این مرحله بررسی شود.

 

نتیجه پرونده :

 

به دلایل فوق ، شاکیان با احترام درخواست می کنند که دادگاه به استناد اختیارات ذاتی خود ، دستور بررسی پاسخ اصلاح شده دکتر رایت و حکم پیش فرض را علیه او صادر کند.

 

قدردانی از انجمن کریپتو

در این پرونده ، تیم حقوقی کلیمن به کارشناسان جامعه کریپتو که زمان زیادی را به تحقیق در مورد این پرونده اختصاص داده اند ادای احترام کرد :

 

شاکیان ، مشاوران آنها ، متخصصان و یک جامعه کریپتوی فداکار برای افشای جعل و دروغ و اظهارات نادرستی که تا به امروز بیان شده در تلاش بوده اند.

 

جلسه رسمی دادگاه این پرونده برای 6 جولای تعیین شده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
  1. سعید قادری گفت:
    دیدگاه شما منتظر بررسی است. این یک پیش‌نمایش است؛ دیدگاه شما بعد از تأیید قابل نمایش خواهد شد.
    درود بر شما اگر منظور شما شکایت من بر علیه ۱۸۰۰ شرکت مشارکت کننده با گوگل هستند باید عرض کنم من با بانک یورو توسط گوگل قرارداد تنظیم شد در جهت حفاظت از دارائی و مشخصات من و گوگل برای شرکای خود از تصویر و لینک استفاده می نمود در طی این سالها من نمی دانستم ژاپن چنین لطفی به من کرده است و فعالیت های من با نام ایالات متحده همیشه مسدود میشد و گزارشهای موجود در امریکا تمام از تجاوز به کودک و این گونه اتهامات است! ومن مدارک کامل و حتی مدارکی که بینانس ندارد امریکا دارد و برای اثبات کردن موجودی صفر باید اقدامی انجام می شد با خیانت دو شرکت و فروش مشخصات من از شر ع ۳۰۰۰دلار باعت تنش و اوج گرفتن قیمت شد و راید درخواست کمک میکردم و ایران با کمال …اقدام به برداشت دلار کرد و دیگر امیدی بجز دادگاه های امریکا نداشتم در این مدت شروع ثبت شرکتها اغاز شد و برای فرار مالیات و هزار بهانه دیگر شرکت ثبت شد ناچار شدم با یک سیستم قدرت همکاری کنم تا با یک قاضی و یا یک ایالت! در این مدت در خواست نظارت و شکایت بقدری ارسال کرده ام که شکایات من پذیرفته نمی شود ! ۲۳ سال تحمل کردم و امروز میدانم این عفونت از کجا شروع می شود! و چطور باید درمان شود ! مدیریت را به متخصص ها سپرده و شروع به کنکاش در سوابق و ثبت نامهای گذشته به دنبال اختلاف ها بودم و تمام شرکتها بعداز برداشت از حساب مخفی شده اند و یا اعلان ورشکستگی کرده و با شرکت جدید و بزرگتر ظاهر شده اند و یا در بیت کوئین برای خود مقام و سمت ساخته و حقوق میلیونی دریافت میکنند تا متحم نشوند و اروپا اعلام کرد از ۲۰۰۸ به بعد دارد و باید بازرسان به گوگل متصل می شدن و من متصل کردم و تا زمان حک شدن و سرقت ادرس و رمز کیف پول و لینکها و تصاویر تمام شرکتها و رابطه ها مسدود شد تا مجرم توسط امریکا اعلام شود ! من نه تخصص دارم و نه زبان ها را متوجه می شوم به این دلیل اولین قانون اصلاح شده باید برای من قابل درک باشد و تمام ممرمان قوانین را بروز نمی کنند و به اروپا پناهنده می شوند و اروپا وظیفه اعلام جرم متحمین را دارد و جهت امنیت ملی کشورها با پولشویان باید مقابله کند و یا با حمایت از مجرمان ناچاز به جمایت ار امریکا برای برداشت مجدد خواهم بود ! زمان حل اختلاف و این بهانه ها تمام شده و کنترل قیمت دیگر با رای و فرست طلبان جابجا نمی شود با میزان دارائی ۲۳ ساله کاربر و سکه های بیت کوئین کش بدست امده از معدن کاری وسکه های ذخیره شده در ادرسها محاسبه می شود و توسط بازرسان ابلاغ می شود تا شاید بیاموزید قیمت بیت کوئین با گاونر و خرس نیست و با اختلاس بانک و سرقت توسط توکن تعادل را بهم میزند نه برداشت شرکت حکرتون که در تلاس برای امنیت بیت کوئین است و ۱۵ سال از حضور این تیم گذشته و همیشه قبل از اقدام هشدار می دهد . شما لذت ببرید از امنیت امروز خود وخدمات ارزشمند امریکا در ایجات امنیت سیستم .
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین