/ فین تک های ارزهای دیجیتال / پی پل (PayPal) در حال استخدام مدیر استراتژی بلاکچین (Blockchain) است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

پی پل (PayPal) در حال استخدام مدیر استراتژی بلاکچین (Blockchain) است

پی پل (PayPal) در حال استخدام مدیر استراتژی بلاکچین (Blockchain) است

پی پل (PayPal) غول پرداخت دیجیتال در 23 مارس لیست جدیدی از شغل های مورد نیاز خود را منتشر کرد ، این شرکت به دنبال استخدام مدیر استراتژی بلاکچین (Blockchain) و مبارزه با پولشویی (AML) برای بخش جرایم مالی جهانی (GFC) خود است.

 

براساس اعلامیه این شرکت ، مدیر جدید در نیویورک ، مسئولیت ارزیابی موارد استفاده از بلاکچین (blockchain) را برای پیشگیری از جرایم مالی ، مانند پولشویی و تأمین مالی تروریسم ، جهت نظارت بر کل فرایند (AML) بر عهده دارد.

 

در این پست همچنین توضیح داده شده است که فرد برگزیده باید بر فرصت های مربوط به بلاکچین (blockchain) این شرکت از نظر تقویت ریسک شرکت تمرکز کند.

 

پی پل توضیح داد كه این نقش مستلزم بررسی منظم گزارش های مربوط به (AML) برای شناسایی و نظارت بر روندهای مهم در پورتفولیوی مربوط به بلاکچین (blockchain) و اجرای آن مطابق با نیازهای شرکت است.

 

لزوم داشتن سابقه در زمینه کریپتوکارنسی و بلاکچین (blockchain) به صورت گسترده

پی پل اعلام کرده است که فرد مورد نظر باید تجربه ای در زمینه انطباق (AML) یا اجرای قانون و درک عمیقی از خطرات کریپتوکارنسی و همچنین سابقه ای در یک شرکت مالی مرتبط با بلاکچین (blockchain) داشته باشد.

 

این نخستین بار نیست که این غول پرداخت دیجیتال علاقه خود به بلاکچین (blockchain) و صنعت کریپتوکارنسی را ابراز کرده است.

 

علاقه پی پل به حوزه کریپتو

کوین تلگراف در 19 نوامبر 2019 گزارش داد که (PayPal) یک دور بودجه 4/4 میلیون دلاری را برای (TRM Labs) که یک پلتفرم مدیریت کریپتوکارنسی است اجرا کرده است.

 

دن شولمن (Dan Schulman) ، مدیر عامل پی پل در 20 نوامبر همان سال فاش کرد که دارای بیت کوین (BTC) است و بر ماهیت “بسیار بی ثبات” آن تاکید کرد و گفت:

 

“تا زمانی که بی ثباتی آن کمتر نشود ، ارزی نخواهد بود که مورد استقبال معامله گران در وب قرار گیرد، نه دارک وب.”

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)