/ اخبار بیت کوین / پی پل سرویس معاملات ارز دیجیتال خود را برای کاربران بریتانیایی راه اندازی کرد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

پی پل سرویس معاملات ارز دیجیتال خود را برای کاربران بریتانیایی راه اندازی کرد

پی پل سرویس معاملات ارز دیجیتال خود را برای کاربران بریتانیایی راه اندازی کرد

پس از گسترش خدمات غول پرداخت جهانی پی پل در ماه گذشته ، معاملات بیت کوین (Bitcoin) پی پل در حال حاضر برای کاربران بریتانیایی در دسترس است.

 

پی پل روز جمعه رسماً اعلام کرد همه مشتریان واجد شرایط در انگلستان می توانند با استفاده از حساب های پی پل خود ارزهای دیجیتال را خریداری کرده ، نگهداری کنند و بفروشند.

 

کاربران می توانند چهار ارز دیجیتال اصلی شامل بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) ، لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH) را معامله کنند. همانطور که قبلاً اعلام شد ، معاملات کریپتو فقط برای مشتریان پی پل با هویت تأیید شده در دسترس خواهد بود.

 

پی پل اعلام کرد قصد دارد اواخر ماه اگوست وارد بازار کریپتوکارنسی انگلیس شود و بلافاصله اقدام به راه اندازی بخشی از سرویس معاملات ارز دیجیتال خود کند. این اولین خدمات کریپتوی پی پل در خارج از ایالات متحده است.

 

ورود پی پل به بازار کریپتو در این کشور در حالی اتفاق می افتد که برخی از بانک های بریتانیایی کانال های پرداخت خود به اکسچنج ها را قطع می کنند. در ماه آگوست غول بانکی (HSBC) اعلام کرد پرداخت از طریق کارت اعتباری به بایننس را متوقف کرده و دلیل آن را نگرانی در مورد خطرات احتمالی برای مشتریانش عنوان کرده است. بانک های دیگری مانند بارکلیز (Barclays) و بانک (NatWest) نیز پیش تر تراکنش های بایننس را مسدود کرده بودند.

 

به گفته مدیرعامل شرکت توکنیزیشن (Stasis) ، راه اندازی خدمات ارز دیجیتال پی پل در انگلیس موجب دلگرمی است. وی گفت: “از آنجا که این کشور در میان 10 اقتصاد برتر جهان قرار دارد ، چنین رویدادی موجب تداوم پذیرش دارایی های دیجیتال در اروپا و فراتر از آن خواهد شد.”

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین