/ اخبار اکسچنج ها / همزمان با رشد دیفای (DeFi) ،بایننس (Binance) توکن (WBTC) را به لیست خود اضافه می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

همزمان با رشد دیفای (DeFi) ،بایننس (Binance) توکن (WBTC) را به لیست خود اضافه می کند

همزمان با رشد دیفای (DeFi) ،بایننس (Binance) توکن (WBTC) را به لیست خود اضافه می کند

تقاضا برای توکن(Wrapped Bitcoin) به همراه رشد دیفای در حال افزایش است.

 

بایننس ، بزرگترین اکسچنج کریپتوکارنسی در جهان از نظر ارزش بازار ، توکن دیگری را برای پشتیبانی از رشد امور مالی غیر متمرکز یا دیفای (DeFi) به لیست دارایی های خود اضافه می کند.

 

طبق پست منتشر شده در تاریخ 31 آگوست از سوی این اکسچنج ، بیت کوین (WBTC) ، توکن جدید (ERC-20) که به قیمت بیت کوین (BTC) پگ شده است ، اکنون در اکسچنج بایننس قابل معامله است.

 

همانطور که رسما اعلام شد ، کاربران بایننس هم اکنون می توانند واریز (WBTC) را آغاز کرده و این توکن را با بیت کوین (Bitcoin) و اتر Ether (ETH) معامله کنند.

 

توکن (Wrapped Bitcoin) که در سال 2019 عرضه شده است ، یک توکن مبتنی بر اتریوم (Ethereum) است که نمایانگر بیت کوین است و یک (WBTC) برابر با یک بیت کوین (BTC) می باشد.  (WBTC) یک نوآوری مشترک با همکاری شرکت های بزرگ حوزه دیفای از جمله بیت گو (BitGo) ، رن (Ren) ، دارما (Dharma) ، کایبر نتورک (Kyber Network)  ، کاممپاوند (Compound) ، میکردائو (MakerDAO) و ست پروتکل (Set Protocol) است. این توکن برای ایجاد نقدینگی بیشتر برای شبکه اتریوم (Ethereum) با بیت کوین (Bitcoin) و همچنین راه اندازی آن در صنعت دیفای طراحی شده است.

 

به عنوان بخشی از قابلیت های (WBTC) در دیفای ، این توکن به دارندگان بیت کوین (Bitcoin) اجازه می دهد بیت کوین (BTC) خود را ضمن استفاده از برنامه های دیفای مانند کامپاوند (Compound) برای وام یا قرض گرفتن پول ، نگه دارند.

 

برخلاف امور مالی سنتی ، امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای ، یک سیستم پولی کاملاً جدید را که بر روی بلاکچین (Blockchain) های برتر عمومی ساخته شده است ، ارائه می کند. پلتفرم های دیفای ، ارتباط مستقیم وام گیرندگان و وام دهندگان را فراهم می کنند و بررسی های اعتباری را از بین می برند و امکان وثیقه گذاری دارایی های دیجیتال را فراهم می کنند و دیفای وام دهی غیر متمرکز را به عنوان کاربرد اصلی خود ارائه می کند.

 

صنعت دیفای در سال 2020 به طور فزاینده ای در حال رشد است و طبق گزارش کوین تلگراف ، ارزش کل قفل شده در بازار آن تا 30 آگوست 9 میلیارد دلار بوده است.

 

از آنجا که حوزه دیفای همچنان شاهد رشد شدیدی است ، تقاضا برای (WBTC) نیز رو به افزایش است و تا اواسط ماه آگوست به 274 میلیون دلار توکن در گردش رسیده است.

 

بایننس نیز در سال جاری از بازار دیفای استقبال کرده است. در آگوست سال 2020 ، این اکسچنج امکان استیکینگ دیفای را با مشارکت شرکت های بزرگی مانند کامپاوند فایننس (Compound Finance) و کاوا لبز (Kava Labs) راه اندازی کرد. در ماه آوریل ، بایننس توکن جدید دیفای با پشتیبانی دارایی دیجیتال ، به نام آنتولوژی (ONT) را نیز عرضه کرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین