/ اخبار بیت کوین / مدیر عامل بیتمکس : تا قبل از پایان 2022 پنج کشور بیت کوین(BTC) را به عنوان ارز قانونی خواهند پذیرفت

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیر عامل بیتمکس : تا قبل از پایان 2022 پنج کشور بیت کوین(BTC) را به عنوان ارز قانونی خواهند پذیرفت

مدیر عامل بیتمکس : تا قبل از پایان 2022 پنج کشور بیت کوین(BTC) را به عنوان ارز قانونی خواهند پذیرفت

الکس هپتنر(Alex Hoeptner) مدیر عامل بیتمکس پیش بینی کرد پنج کشور در حال توسعه تا قبل از پایان 2022، بیت کوین(BTC) را به عنوان ارز قانونی خواهند پذیرفت.

وی این موضوع را بر اساس سه فاکتور اصلی بیان کرد.این سه فاکتور کاهش هزینه ارسال حواله ها، مقابله با تورم و سیاست می باشند.

الکس هپتنر مدیر عامل اکسچنج بیتمکس از طرفداران سرسخت بیت کوین(BTC) است. وی پیش بینی خود را مبنی بر پذیرش بیت کوین(BTC) به عنوان ارز قانونی توسط بیش از پنج کشور در حال توسعه اعلام کرد و گفت:

پیش بینی من این است که  تا پایان سال بعد، حداقل پنج کشور بیت کوین(BTC) را به عنوان ارز قانونی می پذیرند. تمام آن ها کشور های در حال توسعه خواهند بود.

علاوه بر این، هپتنر این پیش بینی را بر پایه سه فاکتور اصلی که می توانند بر سرعت پذیرش بیت کوین(BTC) در کشور های توسعه نیافته موثر باشند، بیان کرد. این موارد شامل کاهش هزینه ارسال حواله ها، تورم و سیاست ها به عنوان فاکتور های کلیدی اشاره کرد.

وی همچنین به تورم %2.4 صندوق بین المللی پول برای کشور های توسعه یافته و %5.4 برای کشورهای در حال توسعه در سال جاری اشاره کرد و افزود این امر در زمان بحران تورم مردم را مجبور به انتخاب ارزهای جایگزین به جای ارزهای فیات می کند. وی به افزایش %15 تورم در ترکیه و افزایش پذیرش رمزارز ها اشاره کرد.

هپتنر تاکید کرد سیاست مداران باهوش بیشتر از جنبش السالوادور بهره خواهند برد و آن ها را به پذیرش بیت کوین(BTC) سوق می دهد.

ترجمه شده توسط نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)