/ اخبار بیت کوین / مایکل نووگراتز (Michael Novogratz) می گوید کاهش قیمت پس از هالوینگ موقتی است و بیت کوین (BTC) تا پایان سال به 20،000 دلار می رسد

3 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مایکل نووگراتز (Michael Novogratz) می گوید کاهش قیمت پس از هالوینگ موقتی است و بیت کوین (BTC) تا پایان سال به 20،000 دلار می رسد

مایکل نووگراتز (Michael Novogratz) می گوید کاهش قیمت پس از هالوینگ موقتی است و بیت کوین (BTC) تا پایان سال به 20،000 دلار می رسد

ممکن است صعود بیت کوین (BTC) در مقیاس مورد انتظار و خوش بینانه بسیاری رخ نداده باشد ، اما مایکل نووگراتز (Michael Novogratz) میلیاردر معروف وال استریت اطمینان دارد که این قیمت تا پایان سال به 20،000 دلار می رسد.

 

بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) روز دوشنبه به (CNBC) گفت که با توجه به طرح چاپ پول عظیم توسط بانک های مرکزی جهان ، افزایش قیمت بیت کوین (Bitcoin) اجتناب ناپذیر است.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال ایاس (eos) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

 

نووگراتز (Novogratz) توضیح داد: “هالوینگ (بیت کوین) سیاست معکوس تسکین کمی تحت عنوان (quantitative tightening) بوده است.”

وی با اشاره به بسته های محرک اقتصادی جدید پس از شیوع کروناویروس ، که یک شبه چند تریلیون دلار به اقتصادهای جهانی تزریق کرده اند گفت :

 

” ما 10،000 دلار را به دست می آوریم و تا پایان سال به 20،000 دلار می رسیم. من نسبت به این موضوع کاملا اطمینان دارم. ”

 

بیت کوین (BTC) پس از سومین رویداد هالوینگ خود به میزان 1.4 درصد کاهش یافت و به 8،620 دلار رسید. پیش از هالوینگ اکثر سرمایه گذاران در انتظار افزایش چشمگیر قیمت بوده اند.

 

پیش از این رویداد ، این کریپتوکارنسی به 10،000 دلار افزایش یافت ، رویدادی که پاداش ماینرها را به میزان 50 درصد کاهش داد و موجب شدت گرفتن احساسات سرمایه گذاران و هیجانات در بازار شد.

 

با این حال ، قیمت طی آخر هفته حداقل 15 درصد کاهش یافت و برای مدت کوتاهی به 8،250 دلار رسید ،  برخی از تحلیلگران این کاهش قیمت ناشی از فروش شدید را نتیجه دستکاری بازار از سوی نهنگ های بیت کوین (bitcoin) توصیف کرده اند.

همچنین بخوانید : آلت کوین چیست؟ و چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟

 

در زمان نگارش مقاله ، هر بیت کوین (BTC) با قیمت 8،800 دلار معامله می شود ، براساس داده های Market.bitcoin.com ، قیمت طی 24 ساعت گذشته 6 درصد افزایش داشته است.

 

نووگراتز اظهار داشت که وی در این روند فروش شرکت نکرده است ، وی معتقد است که ورود پائول تودور جونز (Paul Tudor Jones)، سرمایه گذار میلیاردر صندوق های پوشش ریسک به این فضا نشانگر افزایش علاقه برای سرمایه گذاری در صنعت کریپتوکارنسی از سوی سرمایه گذاران نهادی است.

 

وی پیش بینی کرد : شاهد هیجانات خرده فروشی محدودی بوده ایم که به اتمام رسید. انتظار دارم که بازار سطح 8000 تا 8500 دلاری را حفظ کند و معاملات آغاز شوند. ” وی افزود :

“به تازگی شاهد افزایش چشمگیر علاقه به بیت کوین(Bitcoin)  از سوی افراد ثروتمند و صندوق ها بوده ایم. موضوع سرمایه گذاری تودور جونز Tudor (Jones) در بیت کوین(Bitcoin)  خبر بسیار مهمی است. این خبر به نوعی ریسک شغلی را از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (Bitcoin) حذف کرده است و افزایش سرمایه گذاری را به همراه دارد”.

 

علی رغم کاهش قیمت پس از هالوینگ ، چشم انداز بازارهای بیت کوین (Bitcoin) به طور کلی صعودی باقی می ماند زیرا روند عرضه کوین های جدید کند می شود.

 

دن مورهد (Dan Morehead) مدیر عامل شرکت پنترا کپیتال (Pantera Capital) اخیراً پیش بینی کرد که به احتمال 50 درصد بیت کوین (BTC) تا ماه اوت سال آینده به 115,000 دلار می رسد ، زیرا ارزش فیات با ارائه بسته های محرک اقتصادی کاهش می یابد.

 

ترجمه شده توسط دلاریپتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین