/ اخبار آلت کوین ها / احتمال جهش ریپل؛ قیمت به دنبال افزایش 20 درصدی در هفته آینده

زمان مطالعه : 5 دقیقه

احتمال جهش ریپل؛ قیمت به دنبال افزایش 20 درصدی در هفته آینده

احتمال جهش ریپل؛ قیمت به دنبال افزایش 20 درصدی در هفته آینده

احساسات مثبت رو به رشد در فضای کریپتو می تواند قیمت ریپل را افزایش دهد.

انتظار می‌ رود سال جدید برای ریپل (XRP) با افزایش حجم معاملات و رشد قیمت به بالای سقف های قیمتی 2021 آغاز شود.

با آغاز سال جدید 2022، به نظر می رسد که اکثر دارایی های دیجیتال سبز رنگ شده اند. با این حال، بسیاری از آنها مانند بیت کوین (BTC) در حال نوسان حدود 47000 دلار، اتریوم (ETH) به سمت 4000 دلار و ریپل که هنوز فاصله زیادی تا  سطح 1 دلار دارد همچنان در همان سطوح قبلی هستند.

در چنین سناریویی، نمی توان به راحتی حرکات صعودی را پیش بینی کرد، زیرا به نظر می رسد فروشندگان هنوز خسته نشده اند.

با این حال، بسیاری هنوز بر این باورند که ممکن است این آخرین بار باشد که ریپل زیر 1 دلار معامله می شود زیرا انتظار می‌ رود قیمت‌ آن در سال 2022 افزایش یابد. بدون شک انتظار می رود به دلیل انقضای قر اردادهای اختیار معامله در جمعه گذشته، فشار فروش برای مدت بیشتری ادامه یابد و از این رو فروشندگان ممکن است چند روز دیگر در بازار حضور داشته باشند.

شرایط نمودار در حال حاضر بسیار نزولی است و این احتمال را نشان می دهد که این دارایی مجددا با حمایت پایین تر در حدود 0.75 دلار برخورد کند. اگر قیمت نتواند در این سطوح باقی بماند، ممکن است بهبود قیمت برای مدتی و تا زمانی که دوباره این سطوح حیاتی را به دست آورد، متوقف شود.

در حال حاضر، میانگین متحرک 50 روزه در حال کاهش و عبور از میانگین متحرک 200 روزه می باشد و این نشان دهنده شکل گیری صلیب مرگ احتمالی است و در چنین مواردی، دارایی ها بین 10 تا 15 درصد ارزش خود را از دست می دهند.

با این حال، از آنجاییکه احساسات بازار بسیار مثبت است. یک تغییر قابل توجه برای قیمت ریپل پس از برخورد با سطوح حمایتی پیش بینی می شود.

این دارایی، با وجود گذر از فراز و نشیب های متعدد، همچنان روی خط روند که نشان دهنده مومنتوم صعودی است، قرار دارد و از این رو این می تواند آخرین فرصت برای معامله گران برای خرید این دارایی در زیر 1 دلار باشد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین