/ اخبار اتریوم / سوددهی 80 درصد از عرضه اتر (Ether) و ترس از افت قیمت

3 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سوددهی 80 درصد از عرضه اتر (Ether) و ترس از افت قیمت

سوددهی 80 درصد از عرضه اتر (Ether) و ترس از افت قیمت

شركت تحلیلی گلسنود (Glassnode) با انتشار گزارشی از سوددهی 80 درصد از عرضه دومین کریپتوکارنسی برتر بر اساس ارزش بازار تا 10 ژوئن خبر داده است.

 

طبق گزارش شرکت تحلیلی گلسنود (Glassnode) ، تا تاریخ 10 ژوئن ، بیش از 80 درصد از عرضه اتر (ETH) موجب سوددهی شده است و این امر منجر به ترس از افت قیمت می شود.

 

گلسنود نموداری را منتشر كرد كه نشان می دهد درصد سوددهی اتر (ETH) برای سومین بار در سال به 80 درصد رسیده است و اظهار داشت: “آخرین باری كه میزان سود اتریوم (Ethereum) به میزان قابل توجهی بالاتر از 80 درصد بود ، قیمت اتر (ETH) حدود 700 دلار بوده است. ” (مدت زیادی از دستیابی قیمت اتر به 700 دلار گذشته است).

نمودار نشان می دهد که عرضه اتر (ETH) در حال حاضر از آخرین زمانی که منتقل شده است ، ارزش بیشتری دارد. طی دو بار دیگری که در سال گذشته این شاخص به 100 درصد نزدیک شد ، پس از آن اصلاح شدید قیمت رخ داده است.

 

این شرکت اعلام کرد که اطلاعات فقط مربوط به حسابهای خارجی (EOA) است نه قراردادهای کیف پول.

 

سرمایه گذاران در قیمت های بالا اقدام به فروش میکنند

کوین تلگراف گزارش داد كه قیمت 250 تا 252 دلاری اتر (ETH) در ماه می می تواند اولین عامل قابل توجه برای حرکت صعودی باشد ، اما سوددهی بیش از 80 درصدی عرضه بر اساس داده های تاریخی اصولا ناپایدار بوده است.

 

گرچه قیمت اتر (ETH) در تاریخ 10 ژوئن و در حالی که شاخص به بالای 80 درصد افزایش یافته بود  به 250 دلار رسید ، این دارایی دیجیتال از آن زمان با روند نزولی روبرو بوده و در 11 ژوئن با 8.4 درصد کاهش به 229 دلار رسیده است.

قیمت اتر (ETH)

 

با این حال ، بی شک نوسانات اخیر بیت کوین (BTC) نقش عمده ای در کاهش قیمت اتر (ETH) در روز گذشته داشته است. کاهش قیمت ناشی از فروش شدید موجب افت 800 دلاری بیت کوین (BTC) شده و تقریباً در همان زمان اتر (ETH) نیز سقوط مشابهی را تجربه کرده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین