/ اخبار ارز دیجیتال / سازمان اطلاعاتی موساد اسرائیل به دنبال استخدام فردی متخصص در حوزه کریپتو است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سازمان اطلاعاتی موساد اسرائیل به دنبال استخدام فردی متخصص در حوزه کریپتو است

سازمان اطلاعاتی موساد اسرائیل به دنبال استخدام فردی متخصص در حوزه کریپتو است

لیست مشاغل این سازمان نشان می دهد به دنبال فردی متخصص در حوزه فناوری های فین تک و ارزهای دیجیتال است که حداقل سه سال سابقه فعالیت در این حوزه داشته باشد.

 

مطابق الزامات تعیین شده ، فرد متقاضی باید آگاهی و تخصصی از دنیای فناوری فین تک ، تجارت الکترونیک ، (DEF) و ارزهای دیجیتال داشته باشد. در توضیحات گفته شد این فرصت شغلی شامل مدیریت ، شروع ، برنامه ریزی و پیشبرد فعالیت های توسعه سیستم ها است.

 

پایگاه خبری اسرائیلی (Ynet) ادعا کرده موساد علاقه مند به استفاده از ارزهای دیجیتال برای پرداخت های ناشناس به نمایندگان خود یا خرید تجهیزات است.

 

بیشتر فعالیت های اخیر اسرائیل در ارتباط با کریپتو بر بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال متمرکز بوده است. در سال های اخیر ، سازمان حماس نیز سعی کرده از ارزهای دیجیتال برای کمپین های جمع آوری کمک های مالی خود در رسانه های اجتماعی استفاده کند.

 

ماه گذشته وزیر دفاع اسرائیل با امضای دستوری به نیروهای امنیتی اسرائیل اجازه داد تا حساب ارزهای دیجیتال مرتبط با گروه حماس را توقیف کنند.

 

بر اساس گزارش (ICD-ICT) که سال گذشته منتشر شد ، کیف پول هایی که ظاهراً به حماس و گردان های الناصر صلاح الدین وابسته بودند ، توانستند طی یک دوره چهار ساله تقریباً 3،370 بیت کوین (BTC) جمع آوری کنند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)