/ اخبار بیت کوین / دارایی های تحت مدیریت ETF آتی بیت کوین پروشرز طی دو روز به 1 میلیارد دلار رسید

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

دارایی های تحت مدیریت ETF آتی بیت کوین پروشرز طی دو روز به 1 میلیارد دلار رسید

دارایی های تحت مدیریت ETF آتی بیت کوین پروشرز طی دو روز به 1 میلیارد دلار رسید

صندوق (ETF) بیت کوین (Bitcoin) پروشرز (ProShares) رکورد 18 سال گذشته را برای سریعترین روند افزایش دارایی های تحت مدیریت شکست.

از زمان آغاز معاملات (ETF) پروشرز در این هفته ، این صندوق تا کنون به 1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) رسیده است. اریک بالچوناس ، تحلیلگر ارشد (ETF) بلومبرگ گزارش داد این صندوق سریعترین رشد را در میان صندوق های سرمایه گذاری پس از دو روز ثبت کرده است. (BITO) به راحتی از رکورد قبلی که متعلق به یک صندوق مبتنی بر طلا با نماد (GLD) بوده است پیشی گرفت که در سال 2004 پس از سه روز به مرز یک میلیارد دلار رسید.

وی اظهار داشت این یک نقطه عطف برای بیت کوین (Bitcoin) به عنوان یک دارایی خیره ارزش و طلای دیجیتال محسوب می شود : “من هرگز چنین چیزی ندیده ام. شرط می بندم حتی خود پروشرز نیز شوکه شده است. ”

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال استلار (XLM) چیست؟ و شبکه آن چگونه کار میکند؟

وی اظهار داشت در صورت تداوم رشد این رقم ، هیچ قراردادی برای خرید باقی نمی ماند و به پست رئیس (ETFStore) اشاره کرد مبنی بر اینکه تقریبا 45 درصد از سرمایه گذاری در (BITO) در قراردادهای آتی نوامبر بوده است.اگر روند سرمایه گذاری در (BITO) با این سرعت ادامه یابد ، قرارداد آتی برای خرید تا پایان ماه به دلیل محدودیت های پوزیشن باقی نمی ماند.

صندوق پروشرز همچنین رکورد بالاترین حجم روزانه در اولین روز آغاز معاملات را نیز شکست و پس از راه اندازی در 19 اکتبر به 1 میلیارد دلار حجم معاملات رسید. بیش از 24 میلیون سهم در اولین روز معامله شد و از زمان عرضه این (ETF) تاکنون بیش از 2 میلیارد دلار معامله شده است.

بالچوناس پیش بینی کرده است راه اندازی صندوق آتی بعدی بیت کوین (Bitcoin) در روز جمعه خواهد بود. این صندوق به احتمال زیاد صندوق ولکری (Valkyrie Bitcoin Strategy ETF) است که قصد دارد نماد خود را به (BTF) تغییر دهد.

بر اساس گزارش کوین گکو (CoinGecko) ، این اخبار باعث شده تا قیمت بیت کوین (Bitcoin) در 20 اکتبر به بالاترین سطح خود در 67،276 دلار برسد. در زمان نگارش این مطلب ، قیمت کمی کاهش یافته و به 65،230 دلار رسیده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید