/ فین تک های ارزهای دیجیتال / تاکنون 180 میلیون دلار در یک پروژه دیفای (DeFi) که بر شبکه اتریوم (Ethereum) مستقر نیست سرمایه گذاری شده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تاکنون 180 میلیون دلار در یک پروژه دیفای (DeFi) که بر شبکه اتریوم (Ethereum) مستقر نیست سرمایه گذاری شده است

تاکنون 180 میلیون دلار در یک پروژه دیفای (DeFi) که بر شبکه اتریوم (Ethereum) مستقر نیست سرمایه گذاری شده است

این پروژه بر قابلیت همکاری بین زنجیره ای و امتیاز دهی اعتبار درون زنجیره ای برای پیشبرد اکوسیستم وام دهی متمرکز است.

 

وینگ (Wing) ، یک پروتکل وام دهی ساخته شده بر روی بلاکچین (blockchain) آنتولوژی (Ontology) ، در حال حاضر 180 میلیون دلار دارایی دیجیتال بر روی پلتفرم خود ذخیره کرده است که حتی بر اساس استانداردهای اتریوم (Ethereum (ETH هم مبلغ کمی نیست.

 

اریک پینوس (Eric Pinos) ، سرپرست اکوسیستم آنتولوژی و مشاور وینگ ، به کوین تلگراف گفت که او معتقد است دو ویژگی این پروژه دیفای را منحصر به فرد می کند: قابلیت همکاری و تبادل بین زنجیره ای با اتریوم (Ethereum) و این واقعیت که وام دهی مبتنی بر اعتبار است ، اجازه می دهد تا وام ها تحت وثیقه ارائه شوند. (OScore) سیستم برای تعیین سطح اعتبار ، رفتارهای متناوب هر کاربر را تجزیه و تحلیل می کند. سپس این سطح ، وثیقه ای را که کاربر برای یک وام مشخص نیاز دارد تعیین می کند:

 

“بنابراین به جای وثیقه بیش از حد در وام دهی وثیقه ای که اگر می خواهید 8000 دلار وام بگیرید باید 10،000 دلار کنار بگذارید ، با این روش می توانید سطح اعتباری را نشان دهید که بر اساس تراکنش های درون زنجیره ای شما و تاریخچه تعامل دیفای ایجاد شده است. ”

پینوس گفت که این ویژگی هنوز ارائه نشده است ، اما در استخر بعدی ادغام خواهد شد.

 

بر خلاف تاریخچه اعتبار خارج از زنجیره ای به سبک قدیمی که آژانس رتبه بندی معمولاً به بیشتر اطلاعات ، اگر نه به همه اطلاعات مربوطه ، دسترسی داشت ، همتای درون زنجیره ای این امکان را ندارد ، زیرا کاربر می تواند انتخاب کند آدرس یا حساب های خود را ارسال یا حذف کند. پینوس گفت که آنها سعی خواهند کرد با ترکیب داده های درون زنجیره ای و خارج از زنجیره ای مانند پروفایل های رسانه های اجتماعی ، این چالش ها را کاهش دهند.

 

پینوس امیدوار است که ویژگی های منحصر به فرد وینگ موجب جذب بیشتر کاربران و دارایی ها شود. او گفت که آنها در زمینه قابلیت همکاری بین زنجیره ای دیفای چالش زیادی دارند ، در حالی که هزینه بالای تراکنش ها در شبکه اتریوم (Ethereum) نیز ممکن است کمک کند تا به هدفشان نزدیک تر شوند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)