/ اخبار اتریوم / برای بازار صعودی در سه ماهه اول 2022 آماده شوید؛ صعود بیت کوین و اتریوم پس از برخورد با یک محدوده حمایتی

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

برای بازار صعودی در سه ماهه اول 2022 آماده شوید؛ صعود بیت کوین و اتریوم پس از برخورد با یک محدوده حمایتی

برای بازار صعودی در سه ماهه اول 2022 آماده شوید؛ صعود بیت کوین و اتریوم پس از برخورد با یک محدوده حمایتی

در یک بازه زمانی یک ماهه ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از 2.8 تریلیون دلار به 2.18 تریلیون دلار کاهش یافته است. ارزهای پایه از جمله بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) اکنون از سقف تاریخی قیمت خود بیش از 30 تا 40 درصد کاهش یافته اند. علاوه بر این، جامعه کریپتو اصلاحاتی را برای چند هفته آینده پیش‌ بینی می‌ کند.

به نظر می رسد مایکل ون دی پوپ (Micheal Van De Poppe)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، نسبت به شروع بازار صعودی تا اوایل سال 2022 کاملا مطمئن باشد. او در ویدئوی اخیر خود نظرش را در مورد یک اصلاح بیان کرد.

برخلاف بازارهای نزولی کوتاه مدت در سپتامبر یا نوامبر، او انتظار دارد این بار تثبیت و اصلاح قیمت در سه یا چهار هفته آینده کمی طولانی‌ تر شود. علاوه بر این، او به احتمال سیکل صعودی بعدی بیت کوین و اتریوم اشاره کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال چیست؟ و چه تفاوت هایی با ارزهای فیات دارد؟

بیت کوین

این دارایی پیشرو از ماه نوامبر تاکنون هیچ حرکت چشمگیری نداشته و از آن زمان تاکنون سقف های قیمتی پایین تری را ایجاد کرده است. با این حال، به نظر می‌ رسد مایکل ون دی پوپ، تقریبا مطمئن است که سیکل نزولی برای سه تا چهار هفته آینده وجود خواهد داشت. در حال حاضر قیمت بیت کوین به محدوده قیمتی آگوست در حدود 48000 دلار بازگشته است.

بیت کوین پس از برخورد با بالاترین قیمت تاریخی در ماه اکتبر، در محدوده بین 56 هزار دلار به 58 هزار دلار تثبیت شده است و از آنجا شاهد کاهش تدریجی قیمت بوده است.

علاوه بر این، این تحلیلگر انتظار دارد قیمت تا 45 هزار دلار اصلاح شود. به منظور تایید رالی صعودی بزرگ در سه ماهه اول سال 2022، این تحلیلگر حفظ سطوح حمایتی 49 تا 51 هزار دلار را حیاتی دانست.

اتریوم

ون دی پوپ، بر این نکته تاکید کرد که قیمت اتریوم پس از حرکت پارابولیک در ماه اکتبر به کاهش قیمتی ادامه داده است و این دارایی پس از برخورد با قیمت 4891 دلار، سقف های قیمتی پاینتری را تشکیل داده است.

این ارز دیجیتال ممکن است تا زیر حمایت حیاتی خود ریزش کند تا بررسی شود آیا خریداران همچنان به این دارایی علاقه مند هستند یا خیر. او انتظار دارد قیمت اتریوم قبل از شروع روند صعودی در اوایل سال 2022، تا سطح 3.6 هزار دلاری اصلاح سود.

در مجموع، برای تایید سیکل صعودی مورد انتظار تا اوایل سال 2022، بازار کریپتو باید کف قیمتی فعلی را حفظ کند. با این حال، طرفداران و تحلیلگران هشدار داده اند که قبل از پایان این چرخه نزولی، مراقب نقاط ورود خود باشید.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین