/ اخبار آلت کوین ها / آیا ETF های اتریوم می توانند آغازگر فصل بعدی آلتکوین ها باشند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آیا ETF های اتریوم می توانند آغازگر فصل بعدی آلتکوین ها باشند؟

Ash Crypto تریدر و تحلیلگر محبوب خاطرنشان کرد: "SEC گفته است که تمام آلتکوین ها اوراق بهادار هستند"، اما با تایید ETF های اتر، دیگر آلتکوین هایی که مشابه اتریوم عمل می کنند، دیگر به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی نمی شوند. این تغییر می‌تواند ابهامات حقوقی پیرامون بسیاری از آلت‌کوین‌هایی را که دارای عرضه اولیه کوین (ICO) هستند، کاهش دهد.

آیا ETF های اتریوم می توانند آغازگر فصل بعدی آلتکوین ها باشند؟

با انتشار اخبار مربوط به تایید ETF های اتریوم ETH، برخی از معامله گران و تحلیلگران معروف، از جمله Ash Crypto، Sajad، و Virtual Bacon، نظرات خود را در مورد پیامدهای آن برای بازار آلت کوین ها به اشتراک گذاشتند.

چرا تاثیر تایید ETF اسپات اتر بیشتر از ETF بیت کوین است؟

تحلیلگر Ash Crypto به چندین نکته مهم در مورد تأثیر ETF های اتر اشاره کرد که بزرگترین و مهم ترین آنها تغییر بالقوه در چشم انداز نظارتی است. Ash Crypto تریدر و تحلیلگر محبوب خاطرنشان کرد: “SEC گفته است که تمام آلتکوین ها اوراق بهادار هستند”، اما با تایید ETF های اتر، دیگر آلتکوین هایی که مشابه اتریوم عمل می کنند، دیگر به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی نمی شوند. این تغییر می‌تواند ابهامات حقوقی پیرامون بسیاری از آلت‌کوین‌هایی را که دارای عرضه اولیه کوین (ICO) هستند، کاهش دهد.

او همچنین به چرخه ETF بیت کوین BTC با سرمایه گذاری نهادی قابل توجهی در بیت کوین از سوی شرکت هایی مانند MicroStrategy و Tesla اشاره کرد. او پیش‌بینی می‌کند که ETF های اتر علاقه سازمانی قابل‌توجهی را به خود جلب می‌کنند و احتمالاً به سایر آلت‌کوین‌ها سرایت می‌کند و منجر به ورود سرمایه عظیمی به بازار می‌شود.

در این رابطه بخوانید‌ : لیکویید استیکینگ چیست؟مقایسه استیکینگ و لیکویید استیکینگ

به گفته این معامله گر باتجربه، تایید ETF های اتر احتمالاً آغاز راه است. او پیش‌بینی می‌کند که «وال استریت به تأیید ETF اتر محدود نمی‌شود» و ممکن است به زودی شروع به بهره‌برداری از ETF برای سایر آلت‌کوین‌ها و حتی ETF‌های سبد که شامل چندین ارز دیجیتال است، کند. این امر می‌تواند باعث ایجاد یک فصل صعودی بی‌سابقه با دستاوردهای عظیم در بازار آلت‌کوین ها شود.

«شاخص آلت سیزن»

سجاد، یکی دیگر از تحلیلگران ارزهای دیجیتال گفت این شاخص که مشخص می کند آیا بازار در فصل آلتکوین ها است یا بیت کوین، هنوز سیگنالی واقعی از آغاز فصل آلتکوین ها را نشان نداده است.

سجاد خاطرنشان کرد: “ما تقریباً یک روز در ژانویه و چند ساعت در 6 مارس در آلت سیزن بودیم. با این حال، تایید اخیر ETF های ETH و پویایی بازار به فصل گسترده تری اشاره دارد که ممکن است برای آلت کوین ها در راه باشد.”

همچنین Virtual Bacon بر پیامدهای تأیید ETF تر بر بازار تأکید کرد و گفت که اتریوم بیش از 20000 آلتکوین در اکوسیستم خود دارد.

تایید ETF اتر می‌تواند منجر به پذیرش گسترده‌تر و شفافیت نظارتی برای این آلت‌کوین‌ها شود که احتمالاً باعث افزایش قیمت و افزایش فعالیت شبکه خواهد شد.

جمع بندی

اکوسیستم اتریوم شاهد افزایش حجم معاملات 24 ساعته بود که بیش از 16 درصد افزایش یافت. این امر نشان دهنده افزایش علاقه و فعالیت سرمایه گذاران پس از تایید ETF است. با این حال، در حالی که توکن‌های اکوسیستم اتریوم از افزایش قیمت‌ متوسط تا شدیدی برخوردار بوده‌اند، بازار هنوز شاهد دستاوردهای انفجاری معمول آلت سیزن واقعی نیست.

شاخص فصل آلت کوین ها نشان می دهد که برای یک آلت سیزن واقعی، 50 ارز دیجیتال برتر باید در تایم فریم روزانه 90 روز از بیت کوین بهتر عمل کنند. بازار هنوز به این آستانه نرسیده که نشان دهنده فضای رشد است.

تایید ETF های اتریوم نقطه عطفی در وضوح نظارتی و به طور بالقوه هموار کردن راه برای یک آلت سیزن بزرگ است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین