/ اخبار بیت کوین / استراتژیست جی پی مورگان: روند نزولی قیمت بیت کوین (Bitcoin) به پایان نرسیده است

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

استراتژیست جی پی مورگان: روند نزولی قیمت بیت کوین (Bitcoin) به پایان نرسیده است

استراتژیست جی پی مورگان: روند نزولی قیمت بیت کوین (Bitcoin) به پایان نرسیده است

نیکولاس پانیگیرتزوگلو (Nikolaos Panigirtzoglou) ، تحلیلگر جی پی مورگان گفت که قیمت منصفانه در میان مدت برای بیت کوین (Bitcoin) اکنون بین 24000 تا 36000 دلار است.

 

به گفته تحلیلگران جی پی مورگان ، به دنبال بدترین ماه می برای بیت کوین (Bitcoin) طی 10 سال اخیر ، روند کاهش قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان در کوتاه مدت همچنان ادامه خواهد داشت.

 

جی پی مورگان در آخرین گزارش تحقیقاتی خود گفت کاهش تقاضای نهادی احتمالاً قیمت بیت کوین (Bitcoin) را به زیر 30000 دلار می رساند.

 

بر اساس نسبت نوسانات بیت کوین (Bitcoin) به طلا ، این تحلیلگر پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین (Bitcoin) در میان مدت بین 24000 تا 36،000 دلار خواهد بود. “قیمت منصفانه بر اساس نسبت نوسانات بیت کوین (Bitcoin) به طلا حدود یک چهارم از 145000 دلار یا 36000 دلار خواهد بود. ارزش منصفانه بیت کوین (Bitcoin) بر اساس نسبت نوسانات فعلی بیت کوین (Bitcoin) به طلا حدود یک ششم از 145000 دلار یا 24000 دلار خواهد بود. بنابراین در بازه زمانی میان مدت شاهد قیمتی بین 24000 تا 36000 دلار هستیم. ”

 

پانیگیرتزوگلو گفت جی پی مورگان با فرض همگرایی نوسانات بیت کوین (Bitcoin) به طلا و برابر بودن سرمایه گذاری در بیت کوین (Bitcoin) نسبت به طلا از سوی سرمایه گذاران سطح 145،000 دلاری را همچنان هدف بلند مدت برای قیمت بیت کوین (BTC) می داند. اما افزود امکان افت تا سطح 26000 دلاری نیز وجود دارد.

 

وی همچنین خاطرنشان کرد به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی پس از سقوط بازار در 19 می تمایلی به خرید طی افت قیمت ندارند. افزایش نوسانات ، به ویژه نسبت به طلا ، مانعی برای پذیرش بیشتر از سوی موسسات است زیرا جذابیت طلای دیجیتال نسبت به طلای سنتی را برای این سرمایه گذاران کاهش می دهد. جی پی مورگان پیش از این گفته بود سرمایه گذاران نهادی همزمان با افت بیت کوین (Bitcoin) به پایین ترین سطح پنج ماهه حدود 30،000 دلار بیت کوین (BTC) را برای خرید طلا به فروش می رسانند.

 

روز دوشنبه ، پیتر برنت (Peter Brandt) ، تحلیلگر و معامله گر برجسته این سوال را مطرح كرد كه آیا قیمت بیت کوین (Bitcoin) در آینده نزدیک جهشی را تجربه خواهد كرد یا خیر. بر اساس داده های کوین گکو (CoinGecko) ، در زمان نگارش این مطلب ، بیت کوین (Bitcoin) با قیمت 36،638 دلار معامله می شود که طی 24 ساعت گذشته حدود 1 درصد کاهش یافته است. بیت کوین (Bitcoin) طی 30 روز گذشته حدود 37 درصد افت کرد اما نسبت به سال گذشته همچنان 286 درصد افزایش یافته است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین