/ اخبار آلت کوین ها / 60 میلیون دلار تتر در بلاک چین TON عرضه شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه

60 میلیون دلار تتر در بلاک چین TON عرضه شد

پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر، در پستی در روز 21 آوریل اظهار داشت که تتر با 35 میلیون دلار USDT منتشر شده در TON "شروعی عالی" داشته است.

60 میلیون دلار تتر در بلاک چین TON عرضه شد

تتر تنها دو روز قبل در رویداد Token2049 در دبی همکاری خود را با بنیاد TON اعلام کرد و اکنون 60 میلیون دلار USDT بر بستر این بلاک چین منتشر شده است.

60 میلیون دلار USDT از زمان شروع پشتیبانی از بلاک چین در 19 آوریل در شبکه باز (TON) منتشر شده است و آن را به یازدهمین بلاک چین بزرگ برای Tether از بین 16 بلاک چین تبدیل کرده است.

در 19 آوریل، ناشر استیبل کوین تتر همکاری خود را با بنیاد TON در کنفرانس Token2049 در دبی اعلام کرد که منجر به عرضه Tether در TON شد.

در این رابطه بخوانید‌ : ربات معاملاتی تلگرام چیست؟

این شرکت همچنین فاش کرد که استیبل کوین تتر گلد (XAUT) را نیز در TON راه اندازی کرده است.

تیم تون کوین گفت که امکان پرداخت های برون مرزی فوری، رایگان و به آسانی ارسال پیامک برای 900 میلیون کاربر تلگرام فراهم شده است.

پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر، در پستی در روز 21 آوریل اظهار داشت که تتر با 35 میلیون دلار USDT منتشر شده در TON “شروعی عالی” داشته است.

با این حال، طبق گزارش Tether Transparency، عرضه مجاز صادر شده در TON تا ساعت 11:30 شب UTC در 21 آوریل به 60 میلیون دلار افزایش یافته است.

منبع: پائولو آردوینو

منبع: پائولو آردوینو

این همکاری به کاربران تلگرام این امکان را می‌دهد تا انتقال را آزادانه و بی‌درنگ بین تمامی کاربران پلتفرم انجام دهند. این شرکت پیام رسان اعلام کرد: تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک DM [پیام مستقیم] بفرستید، بدون نیاز به آدرس بلاک چین، و بدون نیاز به دانلود برنامه جدید.

تتر USDT در TON در زمان راه اندازی با رمپ های کاملاً یکپارچه از اکثر ارزهای فیات در سطح جهانی همراه خواهد بود و به زودی، رمپ های خارج از سطح جهانی یکپارچه به کاربران امکان می دهد ارزهای فیات پشتیبانی شده را مستقیماً از حساب های بانکی یا کارت ها برداشت کنند.

با این حال، بخش زیادی از 109.8 میلیارد دلار عرضه در گردش تتر در شبکه Tron به ارزش 57.8 میلیارد دلار است. اتریوم 51 میلیارد دلار USDT در گردش دارد، این رقم با استقرار تتر در بلاک چین‌های مختلف برای کاهش هزینه‌های بالای شبکه در اتریوم، رو به کاهش است.

صدور USDT در بلاک چین های مختلف.

صدور USDT در بلاک چین های مختلف.

سولانا Solana سومین شبکه بزرگ پشتیبانی کننده Tether با 1.9 میلیارد دلار است. این استیبل کوین همچنین در Avalanche، Omni، Cosmos، Tezos، Near، EOS و Celo و غیره منتشر شده است.

براساس گزارش CoinGecko، تتر 69 درصد از کل سرمایه بازار استیبل کوین ها را در اختیار دارد که حدود 159.5 میلیارد دلار است.

نزدیکترین رقیب آن، Circle، سهمی معادل 21 درصد برای استیبل کوین خود، USD Coin در اختیار دارد که 33.7 میلیارد دلار آن در گردش است.

قیمت تون کوین (TON) با افزایش 22 درصدی به این خبر واکنش نشان داد اما به سرعت به سطوح قبلی بازگشت. طبق گزارش CoinGecko، این دارایی با کاهش 1.6 درصدی در نمودار روزانه به 6.13 دلار در زمان نگارش این مطلب رسید.

همچنین بخوانید : تفاوت توکن های کاربردی (Utility tokens) با توکن های سهمی (equity tokens) چیست؟

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید