/ اخبار بیت کوین / ادعای یکی از سرمایه گذاران مبنی بر اینکه هیچ راهی برای استفاده از قابلیت نقد کردن (Cash Out) در صندوق گری اسکیل بیت کوین تراست (Grayscale Bitcoin Trust) وجود ندارد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ادعای یکی از سرمایه گذاران مبنی بر اینکه هیچ راهی برای استفاده از قابلیت نقد کردن (Cash Out) در صندوق گری اسکیل بیت کوین تراست (Grayscale Bitcoin Trust) وجود ندارد

ادعای یکی از سرمایه گذاران مبنی بر اینکه هیچ راهی برای استفاده از قابلیت نقد کردن (Cash Out) در صندوق گری اسکیل بیت کوین تراست (Grayscale Bitcoin Trust) وجود ندارد

یکی از سرمایه گذاران مطرح از تنظیمات صندوق بیت کوین تراست (Bitcoin Trust) شرکت گری اسکیل (Grayscale) به شدت انتقاد کرده است.

 

چیائو ونگ (Qiao Wang) ، سرمایه گذار ، تحلیلگر و رئیس واحد محصولات در شرکت تحلیلی مساری (Messari) از عملکرد صندوق گری اسکیل بیت کوین تراست (Grayscale Bitcoin Trust) یا(GBTC) ، انتقاد کرد.

 

ونگ با انتشار توییتی در تاریخ 11 ژوئن ، به وب سایت رسمی گری اسکیل (Grayscale) اشاره کرده است ، و اظهار داشت “(Grayscale Bitcoin Trust) در حال حاضر برنامه بازخرید ندارد.” وی افزود که نبود مکانیزم بازخرید می تواند منجر به انجام معاملات (GBTC) با تخفیف در مقایسه با ارزش خالص دارایی یا (NAV) این صندوق شود.

 

درواقع “شما فقط پول خود را به گری اسکیل می بخشید”

ونگ توضیح داد که وقتی یک صندوق قابل معامله در بورس یا (ETF) با قیمت کمتری نسبت به دارایی های پایه این صندوق اقدام به معامله می کند ، یک آربیتراژر می تواند قرارداد را در اکسچنج خریداری کند و آن را در مقابل دارایی های که از آن پشتیبانی می کنند بازخرید کند. وی گفت:

 

“بدون توانایی بازخرید ، درواقع شما فقط پول خود را به بری سیلبرت (Barry Silbert) [موسس گری اسکیل] می بخشید.”

 

گری اسکیل با سرعت بسیاری در حال رشد است

خبرهای اخیر به طور واضحی نشان می دهند که موجودی کریپتوکارنسی گری اسکیل با سرعتی شگفت آور در حال رشد است. همانطور که کوین تلگراف در پایان ماه می گزارش داد ، شرکت گری اسکیل (Grayscale) نرخ انباشت بیت کوین (Bitcoin) های خود را به ۱۵۰ درصد از بیت کوین (BTC) های جدید ماین شده پس از هالوینگ افزایش داده است.

 

علاوه بر این ، ری شریف عسکری (Ray Sharif-Askary) مدیر بخش روابط سرمایه گذار گری اسکیل اخیراً اعلام کرد که این شرکت همچنین برای خرید تهاجمی اتر (ETH) اقدام کرده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنید



ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)