/ اخبار آلت کوین ها / آیا تسلط اکسی اینفینیتی بر دنیای بازی های مرتبط با رمزارز ها یک حباب است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آیا تسلط اکسی اینفینیتی بر دنیای بازی های مرتبط با رمزارز ها یک حباب است؟

آیا تسلط اکسی اینفینیتی بر دنیای بازی های مرتبط با رمزارز ها یک حباب است؟

توکن اکسی اینفینیتی (AXIS) روند صعودی خود را حفظ می کند.

اکسی اینفینیتی رکورد نرخ رشد بیش از 36.000 درصدی طی 12 ماه را ثبت کرد.

بازی های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) در دنیای ارزهای دیجیتال روز به روز هیجان انگیز تر می شوند. در واقع، این بازی های مبتنی بر بلاکچین مانند قارچ در همه جا در حال رشد هستند. تمام این ها به لطف شبکه های کریپتو از جمله اتریوم (ETH) و زنجیره هوشمند بایننس (BNB) رخ داده که برای اجرای این نوع بازی ها استفاده می شوند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال بیت کوین اس وی (BSV) چیست؟

اکسی ایفینیتی یکی از این بازی ها است که در دنیای ارزهای دیجیتال تسلط دارد.

ارزش بازی اکسی اینفینیتی حدود 10 میلیارد دلار می باشد. این ارزش بازاری اکسی اینفینیتی را به یکی از سی کوین برتر در کوینگکو (CoinGecko) تبدیل کرده است. علاوه بر این اکسی اینفینیتی رکورد رشد بیش از 36.000 درصدی در 12 ماه را ثبت کرده است. این دستاورد های اکسی اینفینیتی توجه سرمایه گذاران و تحلیلگران را جلب کرده است.

اکسی اینفینیتی حدود سه سال در فضای ارزهای دیجیتال حضور داشته است. طی این سال ها اکسی اینفینیتی اعتماد سرمایه گذارن و گیمر ها را به شبکه خود جلب کرده است. اخیرا تیم اکسی اینفینیتی فناوری جدیدی را برای بهبود پلتفرم و تجربه کاربری خود توسعه داده است.

اما همچنان توصیه می شود بازیکنان و سرمایه گذاران قبل از ورود به بازار هر دارایی دیجیتالی تحقیقات خود را انجام دهند. با این اوصاف سرمایه گذاران می توانند با پتانسیل کامل و حداکثری به معامله و بازی اکسی اینفینیتی بپردازند. در زمان نگارش این مطلب ، اکسی اینفینیتی روندی صعودی دارد و قیمت هر توکن آن 143.3 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن بیش از 350 میلیون دلار است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنید



ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین