/ اخبار اکسچنج ها / صرافی های ارز دیجیتال از بازماندگان زلزله ترکیه حمایت می کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

صرافی های ارز دیجیتال از بازماندگان زلزله ترکیه حمایت می کنند

پس از زلزله های مرگبار ترکیه در روز دوشنبه 6 فوریه، جهان به اشکال مختلف حمایت خود را از قربانیان نشان می دهد. شرکت‌ها و صرافی‌های کریپتو نیز متعهد شده‌اند که به هر طریق ممکن از ترکیه حمایت کنند.

صرافی های ارز دیجیتال از بازماندگان زلزله ترکیه حمایت می کنند

شرکت‌های ارز دیجیتال و صرافی‌ها نیز متعهد شده‌اند که به هر طریق ممکن از ترکیه حمایت کنند.

پس از زلزله های مرگبار ترکیه در روز دوشنبه 6 فوریه، جهان به اشکال مختلف حمایت خود را از قربانیان نشان می دهد. شرکت‌ها و صرافی‌های ارز دیجیتال نیز متعهد شده‌اند که به هر طریق ممکن از ترکیه حمایت کنند.

اولین زمین لرزه به بزرگی 7.8 ریشتر و پس از آن شوک 7.6 ریشتری تنها در چند ساعت ثبت شد. این فاجعه طبیعی اخیر از نظر تاریخی مشابه فاجعه شمال شرقی ترکیه در سال 1939 است که بیش از 30 هزار نفر تلفات جانی داشت. تلفات جانی در حال حاضر 4300 نفر شمارش شده است و هنوز هم، جستجو برای بسیاری از بازماندگان ادامه دارد.

کمک به ترکیه

جامعه کریپتو نیز برای حمایت از ترکیه وارد عمل شده است. صرافی هایی مانند Bybit، BitMex، Bitfinex، BitGet و Binance رسما کمک خود را در توییتر اعلام کرده اند.

این کمک ها به صورت کمک های مالی از طریق فیات و همچنین کریپتو، ارسال کیت های کمک و موارد دیگر انجام می شود. بیتمکس مسابقه معاملاتی هفته را به جنبش صلیب سرخ در ترکیه اهدا می کند.

حمایت جامعه کریپتو از این گونه بلایای طبیعی جدید نیست. در طول شیوع COVID-19 و همچنین در طول جنگ بین اوکراین و روسیه نیز چنین کمک هایی از سوی این صنعت بوده ایم. کمک‌های مالی از طریق ارزهای دیجیتال موانعی را که فرد در تراکنش‌های فیات باید متحمل شود، از بین می‌برد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش اتریوم به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنید



ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)