/ اخبار ارز دیجیتال / امکان معامله املاک با ارز دیجیتال؛ آپارتمانی در پرتغال به قیمت سه بیت کوین فروخته شد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

امکان معامله املاک با ارز دیجیتال؛ آپارتمانی در پرتغال به قیمت سه بیت کوین فروخته شد

امکان معامله املاک با ارز دیجیتال؛ آپارتمانی در پرتغال به قیمت سه بیت کوین فروخته شد

آپارتمانی در پرتغال فروخته شده است و خریدار هزینه آن را مستقیما با ارز دیجیتال پرداخت کرده است. طبق مقررات جدیدی که اجازه معاملات املاک و مستغلات با ارزهای دیجیتال را می دهد، این خانه با 3 بیت کوین بدون تبدیل به یورو خریداری شد.

خریدار برای آپارتمانی در براگا پرتغال، بیت کوین پرداخت می کند

یک آپارتمان دو خوابه در شهر براگا پرتغال مستقیما با ارز دیجیتال و بدون تبدیل به پول فیات خریداری شده است. گزارش های رسانه های محلی این معامله را اولین معامله با ارز دیجیتال در تاریخ بازار املاک این کشور توصیف کرده اند.

مالک جدید، سه بیت کوین (BTC) برای خانه که در زمان خرید حدود 110000 یورو ارزش داشت، پرداخت کرد. یک پورتال خبری اعلام کرد که سند مالکیت در روز پنجشنبه گذشته، 5 می، در منطقه پوووا د ورزیم پورتو تنظیم شد.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال نات کوین (NOT) چیست؟ توکن GameFi مبتنی بر تلگرام

این خرید با کمک آژانس املاک و مستغلات Zome، شرکت حقوقی Antas da Cunha Ecija و شرکای Switzerland’s Crypto Valley انجام شد.

به لطف مقررات جدیدی که اخیرا توسط نهادی که فعالیت های اسناد رسمی را همراه با وزارت دادگستری در این کشور تنظیم می کند اعمال شده است، خرید ملک به طور مستقیم با ارز دیجیتال انجام شده است.

در گذشته، قبل از پرداخت پول به فروشنده، کوین ها باید به یورو تبدیل می شدند. اکنون، معاملات املاک و مستغلات می تواند فرآیندی 100 درصد رمزارزی باشد.

برای انجام چنین فروش هایی، جهت رعایت قوانین مبارزه با پولشویی، باید رویه های خاصی را طی کرد. منبع وجوه فیات، یک حساب بانکی که دارایی های دیجیتال با آن خریداری شده است، باید قبل از انتقال کوین ها مشخص شود و آدرس عمومی والت ارز دیجیتال نیز ارائه شود.

اخبار مربوط به معامله با ارز دیجیتال پس از گزارش اخیر بانک اسپانیا که نشان داد سهم پرتغال در حجم تراکنش های ارز دیجیتال در منطقه یورو از حجم تولید ناخالص داخلی (GDP) بیشتر است، منتشر شد.

پرتغال با هزینه های زندگی نسبتا مقرون به صرفه و یک رژیم مالیاتی مناسب برای رمزارز ها، به مرکزی برای نوآوری های فناوری، خانه ای برای افراد علاقه مند به ارزهای دیجیتال و اخیرا برای پناهندگان اوکراین تبدیل شده است. در این کشور سود حاصل از فروش بیت کوین (BTC) و موارد مشابه مشمول مالیات بر درآمد نمی باشد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین