/ اخبار بیت کوین / آخر هفته ای ناآرام برای قیمت بیت کوین (Bitcoin) ، شدت قرنطینه ایالات متحده در روز یادبود کاهش می یابد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آخر هفته ای ناآرام برای قیمت بیت کوین (Bitcoin) ، شدت قرنطینه ایالات متحده در روز یادبود کاهش می یابد

آخر هفته ای ناآرام برای قیمت بیت کوین (Bitcoin) ، شدت قرنطینه ایالات متحده در روز یادبود کاهش می یابد

صعود بیت کوین (Bitcoin) به 10،000 دلار در حال حاضر در سطح مقاومت میانگین متحرک بیست روزه متوقف شده است و با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته معامله گران برای نوسانات قیمت آماده می شوند.

 

از زمان افت به پایین تر از خط روند کانال صعودی در 8،815 دلار در تاریخ 21 ماه می ، قیمت بیت کوین (BTC) به میزان 4.78 درصد بهبود یافته است.  (BTC / USD) همچنان با مقاومت در میانگین متحرک 20 روزه روبروست و نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته مانعی برای تمایل معامله گران برای افزایش قیمت به بالاتر از 9,300 دلار می شود.

نمودار قیمت هفتگی بازار کریپتو. منبع:  Coin360

 

در ایالات متحده ، این آخر هفته شامل تعطیلات روز یادبود (Memorial Day) است ، به این معنی که بازارهای سنتی از دوشنبه تعطیل خواهند شد و بازار کریپتو در اختیار دستگاه های خاص خود خواهد بود.

 

به طور معمول ، حجم معاملات در آخر هفته ها ضعیف است ، بنابراین سرمایه گذاران وضعیت را تحت نظر خواهند داشت تا ببینند آیا سرمایه گذاران بزرگتر از وضعیت بازار برای سوق دادن قیمت بیت کوین (Bitcoin) به یک جهت جدید استفاده می کنند یا خیر.

نمودار 4 ساعته  BTC USDT . منبع:  TradingView

 

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم ببینیم که قیمت بیت کوین (Bitcoin) با ایجاد کف های بلندتر در مسیر شیب کانال صعودی قرار گرفته است. قیمت همچنان در میانگین متحرک بیست روزه شاخص بولینگر باند با سطح مقاومت روبروست ، اما معامله گران باید به این نکته توجه کنند که (MACD) دارای یک تقاطع صعودی است و هیستوگرام این نمودار نوار سبزی را بالای 0 نشان می دهد.

 

شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنین پایین تر از منطقه خنثی (50) قرار دارد و در حال حاضر 45 است. در چنین شرایطی ، حجم خرید سیگنالی کلیدی محسوب می شود و در زمان نگارش ، روند حجم خرید و فروش متوقف شده است. قیمت به طور معمول از حجم پیروی می کند ، بنابراین با توجه به افزایش حجم خرید یا فروش در بازه های زمانی کوتاه تر می توان حرکت قیمت را پیش بینی کرد.

 

نمودار شمعیِ خنثی (Doji) همچنین میزان خریداران و فروشندگان را در جهت قیمت نشان می دهد و براساس ستاپ  فعلی ، بیت کوین (Bitcoin) می تواند به بازوی پایینی بولینگر باند (Bollinger Band) با قیمت 8654 دلار سقوط کند ، سطحی که احتمالاً شامل خریداران است.

 

از طرف دیگر ، صعود به بالاتر از میانگین متحرک بیست روزه موجب می شود که قیمت با استفاده از شکاف حجم (VPVR) ، که به دلیل سقوط از 9،634 دلار به 8،820 دلار در تاریخ 21 ماه می ایجاد شده ، به 9،600 دلار برسد.

نمودار 1 ماهه بیت کوین (BTC) . منبع:  TradingView

 

در تاریخ 22 ماه می ، فیلب فیلب (filbfilb) ، تحلیلگر کوین تلگراف هشدار داد که قیمت بیت کوین (Bitcoin) فقط یک هفته فرصت دارد تا یک حرکت قاطع انجام دهد که مشخص می کند روند بیت کوین (Bitcoin) به نفع گاوها خواهد بود یا خرس ها. فیلب فیلب نمودار بالا را منتشر کرد و توضیح داد:

 

نمودار ماهانه بیت کوین (Bitcoin) به وضوح نشان می دهد که بیت کوین (Bitcoin) با یک چالش بلند مدت روبروست که باید بر آن غلبه کند ، این چالش شامل دستیابی مجدد به سطح 10 هزار دلار است. اما به طور دقیق ، قیمت ماهانه باید در سطح 9،300 دلار بسته شود ، بیت کوین (Bitcoin) طی 10 ماه گذشته چنین قیمت پایانی را ثبت نکرده است و همین موضوع ، عملکرد فعلی قیمت را تعیین می کند.

نمودار قیمت روزانه بیت کوین (Bitcoin). منبع:  Coin360

 

در حالی که بیت کوین (Bitcoin) در روز جمعه روند بهبود کندی را تجربه کرده است ، بسیاری از آلت کوین ها با صعود دو رقمی پرقدرتی ، از وضعیت معاملاتی خنثی استفاده کرده اند.

 

شركت OmiseGo (OMG) با افزایش 14.92 درصدی حرکت صعودي خود را براي دو روز ادامه داد. کاردانو (ADA) نیز افزایش 7.27 درصدی را تجربه کرد و (NEO) نیز 7.66 درصد افزایش یافت.

 

طبق گزارش کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) ، ارزش کل بازار کریپتوکارنسی 257.9 میلیارد دلار و نرخ تسلط بیت کوین 66.1 درصد است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
  1. سعید قادری گفت:
    دیدگاه شما منتظر بررسی است. این یک پیش‌نمایش است؛ دیدگاه شما بعد از تأیید قابل نمایش خواهد شد.
    باید عرض کنم من برای ۴۰۰ چهار هزار تنظیم کرده ام و باید میدانستند قرارداد دائم بدون خواندن طرف مقابل باطل است و با سرمایه شخصی کاربر برای خودشان دکان کلاه برداری ساخته اند ! تمام معدن داران که برای من حساب بانکی ایجاد کرده اند باید موجودی را صفر کنند و سکه ها به درایو گوگل و ارز به وزارت خارجه امریکا تسلیم شود و قبض شود و در زمان دادگاه حاظر شوند! تمام کارگزاران باید به میزان دقیق سرمایه شخصی من سرمایه داشته باشند تا بتوانند با سرمایه قمار کنند و ضرر برای دوطرف باشد و سود سهم کارگزار بیشتر می شود ! شما با نشان دادن ۱۰۰۰۰دلار در زمان ۳۶۰۰۰ هزار دلار چه چیزی را به من نشان میدهید؟ کلاه برداری کارگزاران را یا سال ۲۰۲۰ را توضیح می دهید ؟ من هنوز در حال خرید و فروش اترم هستم و به لایت کوئین نزدیک هم نشدم ؟ ۲۰۰۰توکن ضرب شده وجود دارد وباید سوزانده شوند و با سهام گوگل و فیس بوک باید چه کنم؟ دولتها از اول ۲۰۲۱ فرست داشتن با ژاپن و امریکا همکاری کنند و به دلیل پشت کردن به درخواست و ادامه دادن به کسب درامد بیشتر دولت تصمیم گرفت به معامله گران نشان دهد قانون هنوز قانون است و برای عقاب بودن با رنگ زدن خود لقاب نمی شوید و گردن دراز کرکس نشان دهندا شکارچی نبودن اوست. بیت کوئین نه کمبود سرمایه دارد و نه به سرمایه بانکها چشم دارد ! تنها واریزهای خود را برداشت میکند و امریکا دسترسی کارگزاران را مسدود میکند! شاید برای شروع دوباره بینانس استخدام داشته باشد بهتراست با ژاپن کار نکنید چون به هیچ کدام شما اعتماد نخواهد کرد به دلیل بهره وری از دامنه ژاپن و استفادا از نام ژاپن. من همیشه یک کاربر هستم و اقتصاد دانان باید به بازار نگاه نکنند و به نیاز جامله نگاا کنند و از امریکا بیاموزند وام به افراد برای ایجاد شغل جهت شروع کسب و کار بدون بهره و اغاز تجارت از امریکا شروع شد نه هیچ کشور دیگری! و قیمت را دیگر نهنگ ها و خرسها نیستن و بازار را کنترل کنند ؟ هرکس با سرمایه شتصی من قمار کرد امروز اعلام می کنند فوت شده و یا ورشکست شده ! تنها راه نجات واقعی مردن است چون سکه های بیت کوئین ارز نبود و سپرده بود تا شما را حمایت کند باعث رشد جامعه شوید و شما به دنبال سود بیشتر و صلب قدرت کاربران بودید و خروج شما از تجارت یک امتیاز مثبت است! ارزو میکنم برای چالش پیش رو اماده باشید چون کاربران سکه نمی فروشند از چهار روز قبل فاز سوم اغاز شد .