/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / پیش بینی بازار برای ژانویه 2023؛ بیت کوین و اتریوم ممکن است در هفته آینده به این سطوح برسند!(2 بهمن 1401)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

پیش بینی بازار برای ژانویه 2023؛ بیت کوین و اتریوم ممکن است در هفته آینده به این سطوح برسند!(2 بهمن 1401)

قیمت بیت کوین امروز در حال افزایش است و آلت کوین های اصلی نیز حرکت صعودی قابل توجهی را تجربه کرده اند. در آخر هفته گذشته، قیمت بیت کوین نزدیک به 15 درصد افزایش یافت و روند صعودی پرقدرتی را برای ادامه هفته آغاز کرد.

پیش بینی بازار برای ژانویه 2023؛ بیت کوین و اتریوم ممکن است در هفته آینده به این سطوح برسند!(2 بهمن 1401)

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بالای 1 تریلیون دلار رسیده است و به نظر می رسد ارزهای دیجیتال برتر در هفته آینده روند صعودی خود را حفظ کنند.

قیمت بیت کوین (BTC) امروز در حال افزایش است و آلت کوین های اصلی نیز حرکت صعودی قابل توجهی را تجربه کرده اند. در آخر هفته گذشته، قیمت بیت کوین نزدیک به 15 درصد افزایش یافت و روند صعودی پرقدرتی را برای ادامه هفته آغاز کرد.

اگرچه توکن ها شاهد عقب نشینی جزئی با مقداری تثبیت بودند، این روند همچنان صعودی باقی می ماند. در حال حاضر بازارها در آستانه ایجاد موج صعودی دیگری در آخر هفته پیش رو هستند.

آیا قیمت بیت کوین به 24500 دلار خواهد رسید؟

قیمت بیت کوین نمی تواند از 23000 دلار فراتر رود زیرا خرس ها مانع از صعود به 22900 دلار می شوند. در چند ساعت گذشته شاهد انباشته شدن فشار فروش قابل توجهی بودیم که چند روز پیش مشاهده شد که در آن زمان قیمت را 5 درصد کاهش داد.

با حرکت صعودی، خرس ها تا حدی خسته شده بودند که به خریداران کمک کرد تا قیمت را فراتر از مقاومت حیاتی 21410 دلار افزایش دهند. علاوه بر این، قیمت برای اولین بار در 4 ماه گذشته به بالاتر از 22500 دلار رسید.

قیمت بیت کوین پس از احیا از 20,500 دلار، از سطح مقاومت حیاتی 21,500 دلار عبور کرد و به بیش از 22,500 دلار رسید که بالاترین قیمت را برای سال 2023 نشان می دهد. اکنون به نظر می رسد که دارایی تحت تأثیر فشار نزولی جزئی قرار گرفته با این حال، آخر هفته آینده ممکن است شاهد یک شکست صعودی باشیم باشد.

این شکست صعودی ممکن است منجر به افزایش قیمت به بیش از 24000 دلار شود، در حالی که در صورت ریجکت، قیمت ممکن است حمایت 22500 دلار آزمایش کند. اگر نتواند این سطوح را حفظ کند، ممکن است شاهد کاهش تا 20550 دلار باشیم.

قیمت اتریوم در آخر این هفته به 1700 دلار می رسد

پس از ریجکت قیمت در 1780 دلار، اتریوم (ETH) به شدت کاهش یافت و به پایین ترین حد خود کمی بالاتر از 1000 دلار رسید. با این حال، از ابتدای سال 2023، قیمت افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و به بالای 1650 دلار رسید. در حال حاضر، دومین ارز دیجیتال برتر با فشار نزولی قابل توجهی مواجه است که ممکن است در آخر هفته آینده بر آن غلبه کند.

قیمت ETH در حال حاضر نزدیک به یکی از سطوح مقاومت مهم در 1657 دلار معامله می شود و با سیگنال های نزولی روبرو است. در صورت افزایش فشار نزولی، قیمت ممکن است به سمت حمایت پایین تر در 1596 دلار کاهش یابد و باعث احیای مجدد شود. با این حال، منطقه قیمت بعدی می تواند بین 1750 تا 1770 دلار باشد که ممکن است مسیر را به سمت 1800 دلار هموار کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید ارز دیجیتال به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
  1. gate.io گفت:
    دیدگاه شما منتظر بررسی است. این یک پیش‌نمایش است؛ دیدگاه شما بعد از تأیید قابل نمایش خواهد شد.
    What a marvelous story abs so glad we can enjoy this art in our sanctuary… thank you for publishing g this article…Alice and Jim FaronOnly saw this comment now – thanks for your feedback! Your sighting of the eagles in town must have been unique!Thank you Mark,I’ve shared your video with many people, friends, family and acquaintances and it’s made a huge difference to opening their eyes.Two years on and it still holds the impact albeit with even more truth and I sincerely thank you.One day we might be able to sit down, have a chat and drink a pint reflecting on how those who’ve seen through this madness changed the tide for a better future for us all.Good on you chap.CheersMark
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین