/ اخبار ارز دیجیتال / دوکوان دستگیر شد، آیا به کره جنوبی دیپورت میشود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه

دوکوان دستگیر شد، آیا به کره جنوبی دیپورت میشود؟

دو کوان (Do Kwon) پس از استفاده از اسناد جعلی برای ورود به کشور مونته نگرو توسط پلیس این کشور دستگیر شد. طبق اسناد رسمی، دو کوان در مونته نگرو با اتهامات جعل اسناد مواجه است. گزارش ها همچنین حاکی از آن است که کوان با فرد ناشناس دیگری همراه بوده که او نیز توسط پلیس بازداشت شده است.

دوکوان دستگیر شد، آیا به کره جنوبی دیپورت میشود؟

گزارش ها حاکی از آن است که احتمال دارد کره جنوبی برای بازگرداندن دو کوان، مدیر عامل Terraform Labs، با مقامات مونته نگرو به توافق برسد. دو کوان (Do Kwon) پس از استفاده از اسناد جعلی برای ورود به کشور مونته نگرو توسط پلیس این کشور دستگیر شد. طبق اسناد رسمی، دوکوان در مونته نگرو با اتهامات جعل اسناد مواجه است. گزارش ها همچنین حاکی از آن است که کوان با فرد ناشناس دیگری همراه بوده که او نیز توسط پلیس بازداشت شده است.

کره جنوبی در تلاش است دوکوان را بازگرداند

اداره پلیس مونته نگرو نیز تایید کرد که از دوکوان و همراه ناشناس او به دلیل جعل اسناد شکایت کرده است. جدای از موضوع جعل، مقامات در حال بررسی امکان نگهداری دو کوان برای حدود 30 روز هستند زیرا او جعل مدارک سفر خود را انکار کرده است.

با این حال، سخنگوی دفتر دادستانی منطقه کره به رسانه های خبری گفته است که دولت در حال بررسی احتمال دیپورت دو کوان به کشور است. وی خاطرنشان کرد که کشور اکنون در حال بررسی شرایط مورد نیاز برای شروع این فرآیند است.

دوبی، مقصد اصلی دوکوان

پس از رسوایی دو کوان و شرکتش (Terraform Labs)، مقامات به دنبال دستگیری او بودند. اگرچه مدیر عامل ترا خواستار یک راه حل دیپلماتیک شده بود، اما مدتی است که از ترس دستگیری مخفی شده بود. او به طور مداوم به دولت‌های سراسر جهان اطمینان می‌داد که آماده گفت‌وگو است، مشروط بر اینکه امنیت او تضمین شود. در همین حال، مدیر عامل ترا اکنون متهم ردیف اول لیست بلندبالایی از پرونده های حقوقی خصوصی و عمومی است که علیه شرکت او تنظیم شده است. علیرغم اینکه اوضاع بازار به حالت عادی بازگشته است، اما توکن ترا در آن زمان با ضرری های میلیارد دلاری مواجه شدند.

مقامات مونته نگرو همچنین اشاره کردند که طبق اسناد جعلی دوکوان، به نظر می رسد که او و همراهش قصد داشته اند در روزهای آینده به دبی سفر کنند. پلیس همچنین خاطرنشان کرد که پس از بازرسی کامل، گفته می شود که طبق مدارک مسافرتی این دو نفر آنها اخیراً در بلژیک و کره جنوبی بوده اند. با وجود آنکه وزیر کشور اعلام کرد که دو کوان و شریکش دارای مدارک جعلی هستند، اما هویت واقعی شریک او توسط مقامات فاش نشده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش بیت کوین به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)