/ اخبار ارز دیجیتال / تاثیر فعالیت نهنگ های آربیتروم بر قیمت آن

زمان مطالعه : 1 دقیقه

تاثیر فعالیت نهنگ های آربیتروم بر قیمت آن

کاهش قیمت آربیتروم (ARB) به زیر 1 دلار ممکن است فرصتی نادر را فراهم کند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت این توکن 0.94 دلار بود که در 90 روز،‌ 56.90 درصد کاهش یافت. با این حال، بر اساس داده های درون زنجیره ای و دیدگاه تکنیکال، احتمال دارد توکن ARB برخی از این ضررها را بازیابی کند.

تاثیر فعالیت نهنگ های آربیتروم بر قیمت آن

کاهش قیمت آربیتروم (ARB) به زیر 1 دلار ممکن است فرصت نادری را فراهم کند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت این توکن 0.94 دلار بود که در 90 روز،‌ 56.90 درصد کاهش یافت. با این حال، بر اساس داده های درون زنجیره ای و دیدگاه تکنیکال، احتمال دارد توکن ARB برخی از این ضررها را بازیابی کند.

گزارش Santiment

یکی از معیارهایی که دیدگاه صعودی را تقویت میکند، فعالیت نهنگ ها است. نهنگ ها موجودات یا افرادی هستند که مقادیر زیادی توکن در اختیار دارند. با توجه به این عرضه بزرگ، نهنگ ها می توانند به طور قابل توجهی بر قیمت های بازار تأثیر بگذارند.

طبق پلتفرم تحلیلی درون زنجیره‌ای Santiment، آدرس‌هایی که بین 100 میلیون تا 1 میلیارد ARB دارند، از 5 ژوئن در حال انباشت بیشتر بوده‌‌اند. به عنوان مثال، عرضه این گروه در تاریخ ذکر شده 27.19 درصد بوده است. با این حال، این نرخ به 34.40 درصد افزایش یافت. به طور کلی، نهنگ‌ها در 10 ژوئن 251.79 میلیون آربیتروم خریدند. این تفاوت عرضه نشان می‌دهد که قیمت آربیتروم ممکن است حرکتی آهسته به سمت بالا آغاز کند.

در این رابطه بخوانید‌ : آشنایی کامل با مارکت پلیس Magic Eden

کارشناسان چند هفته پیش گزارش داده بودند که ARB سیگنال خرید می دهد. با این حال، شاخص های آن زمان نشان می داد که زمان بندی اشتباه بوده است. بنابراین، این روند صعودی را نمی توان تأیید کرد. این بار ممکن است شرایط متفاوت باشد. دلیل ذکر شده، تمرکز هولدرهای بزرگ در آربیتروم است.

داده های IntoTheBlock نشان می دهد که 88٪ از دارندگان ARB در سطح فعلی قیمت ضرر می کنند و تنها 4٪ از کل دارندگان سود می کنند. علاوه بر این، 83 درصد از دارندگان تعداد زیادی توکن دارند. انباشت بالای توکن ARB در میان نهنگ ها می‌تواند به این معنی باشد که قیمت‌ این توکن در حال افزایش خواهد یافت.

از سوی دیگر، فروش گسترده در این آدرس ها می تواند باعث افزایش قابل توجه قیمت شود. با توجه به افزایش فشار خرید، توکن ARB ممکن است به سطح مقاومت کلیدی که در 21 مه رسیده بود نزدیک شود. از منظر تکنیکال، نمودار روزانه نشان می دهد که شاخص جریان پول (MFI) به 12.69 کاهش یافته است. MFI از قیمت و حجم برای اندازه گیری فشار خرید و فروش یک ارز دیجیتال استفاده می کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین