/ اخبار آلت کوین ها / قیمت UNI در رالی نزولی به 5.25 دلار رسید (3 دی 1401)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

قیمت UNI در رالی نزولی به 5.25 دلار رسید (3 دی 1401)

فروشندگان در 24 ساعت گذشته حضور فعال داشتند و جفت ارز یونی سوآپ به دلار برای عبور از مقاومت 5.35 دلار تلاش کرد. با این حال، حمایت در 5.22 دلار همچنان قوی است و پتانسیلی برای بازگشت در آینده نزدیک وجود دارد.

قیمت UNI در رالی نزولی به 5.25 دلار رسید (3 دی 1401)

تحلیل قیمت یونی سوآپ (UNI) یک روند نزولی را نشان می دهد. این روند نزولی زمانی پدیدار شد که فروشندگان دوباره کنترل را به دست گرفتند. با این حال، سطح حمایت این کوین همچنان در 5.35 دلار است و این نشان‌ دهنده احتمال بازگشت صعودی در آینده نزدیک می باشد.

خریداران دیروز کنترل بازار را در دست داشتند و قیمت را تا 5.35 دلار افزایش دادند، اما آنها به اندازه کافی قوی نبودند و نتوانستند مقاومت 5.35 دلاری را بشکنند. فروشندگان قیمت را به 5.25 دلار رساندند.

تحلیل نمودار یک روزه یونی سوآپ

جفت ارز یونی سوآپ به دلار (UNI/USD) پس کاهش مستمر دیروز، هم اکنون در سطح 5.25 دلار معامله می شود. خریداران ممکن است به زودی وارد بازار شوند و به دنبال خرید هستند.

در این رابطه بخوانید‌ : پولبک (Pullback) چیست؟ : استفاده از آن در معاملات

 

نمودار قیمت 1 روزه جفت ارز یونی سوآپ به دلار. منبع: TradingView

نمودار قیمت 1 روزه جفت ارز یونی سوآپ به دلار. منبع: TradingView

اندیکاتور مکدی (MACD) نشان دهنده یک روند نزولی قدرتمند است. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنین یک روند نزولی را نشان می دهد و اکنون به زیر 50 رسیده است. با نگاهی به نمودار یک روزه، قیمت در حال حاضر زیر میانگین متحرک 50 و 200 روزه می باشد و نشان دهنده ادامه روند نزولی در بازار است. اندیکاتور میانگین متحرک در حال حاضر در 5.29 دلار است.

تحلیل نمودار قیمت 4 ساعته یونی سوآپ به دلار

تحلیل نمودار چهار ساعته قیمت یونی سوآپ نشان می دهد که قیمت در 5.22 دلار با حمایت مواجه است.

نمودار قیمت 4 ساعته جفت ارز یونی سوآپ به دلار. منبع: TradingView

نمودار قیمت 4 ساعته جفت ارز یونی سوآپ به دلار. منبع: TradingView

اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) اکنون در سطح 46.32 است. اندیکاتور مکدی (MACD) نیز نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت یونی سوآپ

همانطور که از تحلیل قیمت یونی سوآپ در تایم فریم یک روزه و چهار ساعته مشخص شد، روند قیمت یک بار دیگر نزولی است. امروز به دلیل روند نزولی حاکم بر بازار، قیمت کاهش یافت. فروشندگان در 24 ساعت گذشته حضور فعال داشتند و جفت ارز یونی سوآپ به دلار برای عبور از مقاومت 5.35 دلار تلاش کرد. با این حال، حمایت در 5.22 دلار همچنان قوی است و پتانسیلی برای بازگشت در آینده نزدیک وجود دارد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین