/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / استراتژی معاملاتی بیت کوین برای چند ماه آینده: آیا قیمت به 30000 دلار خواهد رسید؟ (13 اسفند 1401)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

استراتژی معاملاتی بیت کوین برای چند ماه آینده: آیا قیمت به 30000 دلار خواهد رسید؟ (13 اسفند 1401)

بیت کوین نوسانات کمتری را نشان می دهد در حالی که در حال حاضر نمودارهای تکنیکال تا حدودی خنثی هستند اما امکان دارد هر لحظه نزولی شوند.

استراتژی معاملاتی بیت کوین برای چند ماه آینده: آیا قیمت به 30000 دلار خواهد رسید؟ (13 اسفند 1401)

قیمت بیت کوین همچنان در منطقه حدود 22300 دلار معامله می شود و امکان تست حمایت پایین تر در 20000 دلار وجود دارد.

بیت کوین نوسانات کمتری را نشان می دهد در حالی که در حال حاضر نمودارهای تکنیکال تا حدودی خنثی هستند اما امکان دارد هر لحظه نزولی شوند.

پس از فروپاشی بانک دوستدار کریپتو به نام سیلورگیت Silvergate، قیمت ها در بازار کریپتو به شدت کاهش یافت. برای اولین بار در چهار ماه گذشته، قیمت بیت کوین یکی از شدیدترین افتهای یک روزه نزدیک به 1200 دلار را تجربه کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : اسلشینگ (Slashing) چیست؟ و چگونه میتوان از آن در امان ماند؟

با این حال، به نظر می رسد که روند نزولی به پایان رسیده است، زیرا قیمت در حال حاضر نزدیک به سطح 22300 دلار معامله می شود.

قیمت بیت کوین در حال حاضر در منطقه محدودی معامله می شود، اما ممکن است به زودی برای رسیدن به اهداف بالاتر در ماه های آینده جهش زیادی داشته باشد.

بیت کوین طبق الگوهای موج ثابت معامله می شود و اگر این الگو ادامه یابد، ممکن است به کف قیمت برسد. هنگامی که قیمت حمایت پایین‌تر را آزمایش ‌کند، ممکن است پس از آن به سطحی برسد که در مدت کوتاهی به هدف حدود 50000 دلاری نزدیک شود.

منبع:  Tradingview

منبع:  Tradingview

قیمت BTC دوباره به اوج های قبلی رسید و رجکت شد. علیرغم تداوم تثبیت قیمت، احتمال افزایش قیمت در روزهای آتی محتمل است. بازگشت روند قیمت BTC را می توان به دلیل الگوی “سر و شانه معکوس” فرض کرد.

انتظار می رود که ماه مارس به دلیل چندین شاخص کلان اقتصادی مانند CPI، نرخ بهره فدرال رزرو، و غیره بسیار پرنوسان باشد. علاوه بر این، بیش از 140 هزار بیت کوین می تواند وارد بازار شود.

بنابراین، هدف متوسط قیمت بیت کوین (BTC) حدود 40000 تا 42000 دلار است که انتظار می رود دیر یا زود این اتفاق بیفتد.

علاوه بر این، اعتقاد بر این است که اگر گروه کوچکی از معامله‌گران بخواهند سود کسب کنند، قیمت BTC همچنین شاهد فشار شدیدی خواهد بود که ممکن است بر کل فضای کریپتو حاکم شود.

این امر ممکن است احتمال رشد بالقوه در سال های آینده را تشدید کند که ممکن است به زودی اوج های جدیدی را رقم بزند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش آوه به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.

همچنین بخوانید : اثبات سهام واگذار شده چیست؟و چگونه کار میکند؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین