/ اخبار ارز دیجیتال / تیم فوتبال اسپانیول به اولین باشگاه اسپانیایی تبدیل می شود که پرداخت رمزارز را می پذیرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تیم فوتبال اسپانیول به اولین باشگاه اسپانیایی تبدیل می شود که پرداخت رمزارز را می پذیرد

تیم فوتبال اسپانیول به اولین باشگاه اسپانیایی تبدیل می شود که پرداخت رمزارز را می پذیرد

اسپانیول (RCD Espanyol) با کریپتو اسنک (Crypto Snack) شروع به همکاری کرد تا به اولین تیم لالیگا تبدیل شود که به طرفداران امکان خرید بلیط با ارزهای دیجیتال را می دهد.

اسپانیول تیم فوتبال حرفه‌ ای مستقر در کاتالونیا، اسپانیا به طرفداران امکان می‌ دهد بلیط های بازی، محصولات تجاری، غذا و نوشیدنی‌ ها را با استفاده از چندین ارز دیجیتال خریداری کنند. این پیشنهاد با شروع فصل آینده لالیگا (آگوست 2022) در دسترس خواهد بود.

اولین نفر در لالیگا که کریپتو را پذیرفت

دارایی های دیجیتال و صنعت فوتبال در چند ماه گذشته پیوند نسبتا قوی ای ایجاد کرده اند. باشگاه‌ های متعددی از تمام نقاط جهان همکاری خود با شرکت‌ های رمزارز را اعلام کردند، صرافی‌ ها را به عنوان حامی مالی معرفی کردند و یا این نوع دارایی را به عنوان روش پرداخت پذیرفتند.

با این حال، لالیگا، لیگ برتر فوتبال اسپانیا، چندان درگیر این بخش نبوده است. طبق بیانیه مطبوعاتی اخیر، این روند در تابستان امسال یعنی زمانی که اسپانیول به حامیان خود اجازه می دهد در طول مسابقات، با بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و سایر دارایی های دیجیتال محصولات تجاری، بلیط، غذا و نوشیدنی خریداری کنند، تغییر می کند.

این باشگاه برای انجام این کار، با کریپتو اسنک یک برنامه مالی مستقر در بارسلونا و استونی همکاری کرد. این برنامه یک توکن بومی به نام SNACK دارد که در بسیاری از صرافی‌ های اصلی فهرست شده است. این دارایی نیز در این پیشنهاد وجود دارد و طرفداران را قادر می سازد از آن به عنوان وسیله ای برای انجام خریدهایشان استفاده کنند.

مائو یه وو (Mao Ye Wu) مدیر عامل اسپانیول معتقد است که این همکاری مزایای بزرگی را هم در داخل و هم در خارج از زمین فراهم می کند و به هواداران فوتبال هنگام حضور در یک بازی فرصت های بیشتری را ارائه می دهد.

وی تاکید کرد: با این گام در عرصه‌ ای پیشگام می‌ شویم که متعلق به آینده نیست، بلکه متعلق به زمان حال و اکنون است.

استوارت موریسون (Stuart Morrison)، مدیرعامل کریپتو اسنک، به نوبه خود گفت که شرکت او مفتخر است که با یکی از محبوب‌ ترین باشگاه‌ های فوتبال در اسپانیا همکاری می کند. او فکر می‌ کند این تلاش به طرفداران اسپانیول روشی سرگرم‌ کننده و کارآمد برای حمایت از تیم خود از طریق استفاده از رمزارز اسنک و سایر ارزهای دیجیتال می‌ دهد.

تایگرز به بیت کوین بله گفت

یکی دیگر از غول‌ های فوتبال که به هواداران این امکان را می‌ دهد تا در مسابقات از رمزارز استفاده کنند، تایگرز مکزیک است. برای ایجاد این امکان، این تیم با صرافی دارایی دیجیتال آمریکای لاتین بیتسو (Bitso) همکاری کرد.

دانیل ووگل (Daniel Vogel) بنیانگذار و مدیر عامل این پلتفرم استدلال کرد که مشارکت با تایگرز باعث افزایش استفاده روزانه از ارزهای دیجیتال در رویدادهای ورزشی می شود و در نتیجه استفاده از آن به عنوان یک روش پرداخت برای هر نوع رویدادی را گسترش می دهد.

مائوریسیو کولبرو گالوان (Mauricio Culebro Galván) رئیس این باشگاه فوتبال اشاره کرد که این آخرین مشارکت این تیم با ارزهای دیجیتال نیست:

تایگرز همچنان آینده نگر است و مطمئنا برای ادامه ارائه خدمات بیشتر، ابتکارات جدیدی با بیتسو انجام خواهد داد.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان