/ عمومی / آلامدا ریسرچ 377 میلیون دلار به شرکت ویاجر بدهکار است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

آلامدا ریسرچ 377 میلیون دلار به شرکت ویاجر بدهکار است

بر اساس پرونده ورشکستگی فصل 11 ویجر، سام بانکمن-فرید که شرکت آلامدا ریسرچ را تأسیس کرد، ماه گذشته یک خط اعتباری 500 میلیون دلاری را به شرکت ویجر دیجیتال تعمیم داد.

آلامدا ریسرچ 377 میلیون دلار به شرکت ویاجر بدهکار است

بر اساس پرونده ورشکستگی ویاجر (Voyager)، سم بانکمن-فراید که شرکت آلامدا ریسرچ (Alameda Research) را تأسیس کرد، ماه گذشته یک خط اعتباری 500 میلیون دلاری را به شرکت ویاجر دیجیتال تعمیم داد. این شرکت 377 میلیون دلار به ویاجر بدهکار است.

وام گیرنده وام دهنده خود را نجات می دهد

پس از تشکیل پرونده ورشکستگی فصل 11 شرکت ویاجر دیجیتال (Voyager Digital)، مشخص شد که آلامدا تقریباً 376.8 میلیون دلار با نرخ بهره 1٪ تا 5٪ از این شرکت وام گرفته است. سایر وام گیرندگان عبارتند از Three Arrows Capital، Genesis Global و Galaxy Digital.

پس از شرکت Three Arrows Capital، آلامدا دومین وام گیرنده بزرگ ویاجر است. موضوع جالب این است که آلامدا ریسرچ چند هفته پیش تلاش کرد تا به ویاجر کمک مالی و تسهیلات اعتباری تا 15،000 بیت کوین ارائه کند و همچنین 200 میلیون دلار پول نقد و USDC در اختیار آن قرار داد.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه بلاکچینی Modular چیست؟

در 17 ژوئن آلامدا و بازوی سرمایه گذاری آن، آلامدا ونچرز (Alameda Ventures)، با 11.6٪ از کل سهام موجود بزرگترین سهامداران ویاجر بود. یک هفته بعد، در 23 ژوئن، آلامدا ریسرچ اعلام کرد که 4.5 میلیون سهام خود را واگذار کرده است. ارزش این سهام در آن زمان 2.6 میلیون دلار بود.

آلامدا که یکی از بزرگ‌ترین شریک های ویاجر بود، به‌طور قابل‌توجهی وام‌های معوق خود را نسبت به پایان سه‌ماهه اول کاهش داد. و تا 31 مارس، در مجموع 728.2 میلیون دلار بدهی معوقه با ویاجر داشت، به این معنی که تقریباً نیمی از بدهی معوق خود را در 90 روز گذشته پس داده است.

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش اتریوم (ETH) برای شما فراهم شده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین