/ اخبار اتریوم / ویتالیک بوترین: به روزرسانی مرج Merge اتریوم در ماه آگوست تکمیل می شود

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ویتالیک بوترین: به روزرسانی مرج Merge اتریوم در ماه آگوست تکمیل می شود

ویتالیک بوترین: به روزرسانی مرج Merge اتریوم در ماه آگوست تکمیل می شود

پس از اظهارات پرستون ون لون (Preston Van Loon)، توسعه دهنده اتریوم در یک کنفرانس، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، تایید کرد که مرج اتریوم The Merge احتمالا در ماه آگوست انجام خواهد شد. بوترین همچنین خاطرنشان کرد ممکن است تاخیری رخ دهد و در سپتامبر یا اکتبر 2022 اتفاق بیفتد.

اخیرا، ویتالیک بوترین در اجلاس توسعه دهندگان اتریوم وب تری شانگهای، در مورد الگوریتم مورد انتظار انتقال اثبات سهام (PoS) صحبت کرد. The Merge قرار است تا 18 روز دیگر در 8 ژوئن 2022 روی شبکه آزمایشی اتریوم اجرا شود.

بوترین توضیح داد که این انتقال یک آزمایش بزرگ برای کل اکوسیستم اتریوم خواهد بود. بوترین تاکید کرد: این یک آزمایش بزرگ خواهد بود، بزرگتر از هر آزمایشی که قبلا انجام داده ایم.

نقشه راه اتریوم شامل The Merge، The Surge، The Verge، The Purge و The Splurge است.

علاوه بر این، همانطور که توسعه‌ دهنده اتریوم، پرستون ون لون در کنفرانس گفته بود، بوترین تایید کرد که The Merge ممکن است تا ماه آگوست پیاده‌ سازی شود.

اگر مشکلی وجود نداشته باشد، The Merge در ماه آگوست انجام خواهد شد. اما البته، همیشه مشکلات وجود دارند. خطر تاخیر نیز وجود دارد و بنابراین ممکن است در سپتامبر و یا اکتبر انجام شود.

مرج اولین ارتقاء عمده اتریوم پس از ارتقاء لندن (London) است که مکانیزم توکن سوزی اتریوم را اجرا کرد. پس از The Merge، اتریوم The Surge, The Verge, The Purge و در نهایت The Splurge را پیاده سازی خواهد کرد.

هدف Surge کمک به بهبود مقیاس‌ پذیری با استفاده از دانش صفر (ZK-rollups) از طریق تکنیک‌ های شاردینگ است.

ساختار گره ها

طبق نقشه راه اتریوم، Purge یک مسیر ساده سازی EVM اضافه می کند و داده های تاریخی و بدهی های فنی را حذف می کند. در نهایت، The Splurge موارد متفرقه اما مهم را اضافه می کند.

بوترین همچنین درباره The Surge صحبت کرد و خاطرنشان کرد که پس از این دو ارتقا (Merge & Surge)، اتریوم یک سیستم فوق العاده خواهد بود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان