/ اخبار بیت کوین / نیویورک یانکیز با همکاری NYDIG حقوق بازیکنان را با بیت کوین پرداخت میکند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نیویورک یانکیز با همکاری NYDIG حقوق بازیکنان را با بیت کوین پرداخت میکند

تحقیقات NYDIG نشان می دهد که تعداد فزاینده ای از کارگران جوان مشتاق دریافت حقوق خود با بیت کوین (BTC) هستند.

نیویورک یانکیز با همکاری NYDIG حقوق بازیکنان را با بیت کوین پرداخت میکند

تحقیقات NYDIG نشان می دهد که تعداد فزاینده ای از کارمندان جوان مشتاق دریافت حقوق خود با بیت کوین (BTC) هستند.

تیم بیسبال مشهور نیویورک یانکیز پس از انعقاد قرارداد با شرکت خدمات مالی متمرکز بر بیت کوین New York Digital Investment Group (NYDIG) قرار است به بازیکنان خود اجازه دهد بخشی از حقوق خود را به بیت کوین تبدیل کنند.

طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، این همکاری چند ساله به بازیکنان یانکیز اجازه می دهد تا به طرح پس انداز بیت کوین به NYDIG نام (BSP) دسترسی داشته باشند و  بخشی از حقوق خود را به صورت خودکار به بیت کوین دریافت کنند.

در این رابطه بخوانید‌ : بلاکچین Xai چیست؟معرفی بلاکچین گیمینگ زای و توکن XAI

با این حال، این پلتفرم به کاربرانش اجازه نمی دهد بدون پرداخت هزینه تراکنش، کوین های خود را به والت های خارجی منتقل کنند.

طبق یک نظرسنجی با عنوان مزایای بیت کوین 2022 (Bitcoin Benefits 2022) که توسط NYDIG برگزار شد، 25 درصد از بازیکنان، علاقه مند به دریافت بخشی از حقوق خود به بیت کوین هستند و برای افراد زیر 30 سال، این تعداد حتی به 36 درصد افزایش می یابد.

NYDIG می‌ گوید پلتفرم بیت‌ کوین آن مطابق با بالاترین استانداردهای قانونی، توسط شرکت‌ هایی در هر اندازه، از کسب‌ و کارهای کوچک گرفته تا شرکت های خیلی بزرگ، استفاده شده است.

مدیر ارشد بازاریابی NYDIG این همکاری را فرصتی حیاتی برای نفوذ این شرکت در ورزش و تسهیل ماموریت آن برای ارائه بیت‌ کوین به همه می‌ بیند.

برای بازیکنان یانکیز، فرصت تخصیص بخش کوچکی از حقوق خود به یک طرح پس‌ انداز بیت‌ کوین می‌ تواند یکی از کارآمدترین راه‌ ها برای ذخیره بیت‌ کوین باشد.

ماه گذشته، NYDIG با هدف ارائه خدمات مالی مرتبط با بیت کوین به شرکت‌ هایی در هر اندازه، با شرکت حسابداری Big Four Deloitte یک همکاری استراتژیک را آغاز کرد. خدمات مورد نظر شامل بانکداری، برنامه های وفاداری مشتری و پاداش، مزایای کارکنان و موارد دیگر بود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش اتریوم (ETH) برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین