/ اخبار ارز دیجیتال / لیندا یاکارینو جایگزین ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل توییتر خواهد شد

زمان مطالعه : 3 دقیقه

لیندا یاکارینو جایگزین ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل توییتر خواهد شد

طبق توییتی که ماسک در 12 می منتشر کرد، یاکارینو سمت خود را در NBCUniversal که بیش از 11 سال در آنجا کار کرده است، ترک خواهد کرد. او به عنوان مدیرعامل بعدی توییتر، "در درجه اول بر عملیات تجاری تمرکز خواهد کرد" و ماسک طراحی محصول و سایر فناوری ها را مدیریت می کند.

لیندا یاکارینو جایگزین ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل توییتر خواهد شد

ایلان ماسک در 11 می از سمت خود به عنوان مدیرعامل توییتر کناره گیری کرد و گفت که جایگزین او زنی خواهد بود که ظرف مدت تقریباً 6 هفته این سمت را بر عهده خواهد گرفت.

لیندا یاکارینو (Linda Yaccarino)، رئیس تبلیغات و مشارکت جهانی NBCUniversal، مدیرعامل بعدی توییتر خواهد بود.

طبق توییتی که ماسک در 12 می منتشر کرد، یاکارینو سمت خود را در NBCUniversal که بیش از 11 سال در آنجا کار کرده است، ترک خواهد کرد. او به عنوان مدیرعامل بعدی توییتر، “در درجه اول بر عملیات تجاری تمرکز خواهد کرد” و ماسک طراحی محصول و سایر فناوری ها را مدیریت می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : اوراکل تلور چیست؟ و چگونه کار میکند؟

در 11 می، ماسک اعلام کرد که از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری می‌کند تا به عنوان رئیس اجرایی و مدیر فناوری شرکت توییتر فعالیت کند. او به طور مشخص نامی از جانشین خود نبرد و جزییاتی ارائه نکرد و فقط اعلام کرد که او یک زن خواهد بود و در عرض حدود شش هفته شروع به کار خواهد کرد.

نقش رهبری در توییتر تأثیر عمده ای بر گفتگوی بین المللی و دارایی های دیجیتال دارد. در ماه آوریل، یاکارینو در کنفرانسی در فلوریدا با ماسک مصاحبه کرد و درباره سیاست های توییتر بحث کردند.

در دوران مدیرعاملی ماسک از زمان آغاز در اکتبر 2022، او اعضای کلیدی تیم اجرایی شرکت را اخراج کرد و سیستم تأیید اعتبار پلتفرم را حذف کرد. اقدامات او همچنین بر قیمت دوج کوین Dogecoin تأثیر گذاشته است

تغییر کوتاه مدت لوگوی توییتر به نماد دوج کوین منجر به افزایش قیمت آن شد و همچنین در ۱۰ می، ایلان ماسک یک تصویر میم را در توییتر منتشر کرد که با استفاده از تصاویر یک مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به نام Milady ایجاد شده بود. مدت کوتاهی پس از آن، قیمت کف NFTهای این مجموعه از ۳٫۸ اتریوم (ETH) به ۷٫۳ اتریوم افزایش یافت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش بیبی دوج به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین