/ عمومی / توییتر یک مدیر محصول ارشد برای بخش ارزهای دیجیتال استخدام می کند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

توییتر یک مدیر محصول ارشد برای بخش ارزهای دیجیتال استخدام می کند

توییتر یک مدیر محصول ارشد برای بخش ارزهای دیجیتال استخدام می کند

توییتر، به دنبال استخدام یک مدیر ارشد برای بخش ارزهای دیجیتال خود است. این شرکت به دنبال استخدام یک فرد واجد شرایط برای پیوستن به پروژه کریپتوی توییتر است. توییتر همچنین در حال بررسی ادغام کریپتو در حوزه فعالیت خود است.

طبق آگهی شغلی جدید در صفحه لینکدین توییتر، این پلتفرم به دنبال استخدام یک مدیر ارشد برای پروژه ارزهای دیجیتال خود است. فرد واجد الشرایط وظیفه دارد فناوری‌های غیرمتمرکز از جمله بلاک چین (blockchain)، ارزهای دیجیتال و وب 3 (web3) را بررسی کند.

«هدف ما این است که بفهمیم رمزارز برای توییتر و توییتر برای کریپتو چه معنایی دارد: ما به تیم‌هایمان کمک می‌کنیم تا قابلیت هایی که توسط صنعت کریپتو تقویت می‌شوند را ایجاد کنند، … ما در حال اتصال به وب 2 (web2) و وب 3 (web3) هستیم!».

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه بلاکچینی Modular چیست؟

تمام الزامات شغلی مدیر پروژه جدید، پیرامون این مأموریت است. مدیر محصول موظف است «به عنوان یک متخصص حوزه ارزدیجیتال برای شرکت خدمت کند»، همچنین با تیم‌های مهندسی و محصولات توییتر همکاری کند و «ویژگی‌ها و محصولات ویژه ارزدیجیتال» را ارائه دهد. همچنین با تیم پروژه آسمان آبی (Blue sky) (پلتفرم رسانه اجتماعی غیرمتمرکز توییتر که در دست توسعه است) همکاری خواهد کرد.

شرایط لازم برای کسب این سمت عبارت است از داشتن تجربه در مدیریت محصول، و همچنین آشنایی با اپلیکیشن های غیرمتمرکز (dapps)، پروتکل‌های تعامل پذیری بلاک چین، پروتکل‌های مقیاس‌ پذیری بلاک چین، سیستم‌های همتا به همتا (P2P)، سیستم‌های توزیع‌شده تحمل خطای بیزانس، یا وب 3 اولیه (مانند NFT و DAO).

توییتر همیشه با فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال در ارتباط بوده است. مدیر عامل سابق توییتر، جک دورسی (Jack Dorsey) نیز در خصوص ادغام بیت کوین از طریق شبکه لایتنینگ با ویژگی پاداش دهی «tip jar» این پلتفرم و همچنین شروع پروژه آسمان آبی فعال بوده است. دورسی پس از ترک نقش خود به عنوان مدیرعامل توییتر، اکنون بیشتر بر روی پیشبرد پذیرش بیت کوین از طریق سایر شرکت هایش متمرکز شده است.

توییتر اعلام کرده قصد دارد با تمرکز بر سازندگان و درآمدزایی آنها، اقدامات بیشتری برای جامعه ارزهای دیجیتال انجام دهد. این مسیر با ادغام ویژگی تأیید NFT شروع شده است، این ویژگی به کاربران توییتر بلو (Twitter Blue)، اجازه می دهد از NFT های خود به عنوان تصاویر پروفایل استفاده کنند.

سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی، از جمله فیس بوک و اینستاگرام، برنامه های مشابهی برای پذیرش فناوری بلاک چین در نظر دارند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین