/ اخبار ارز دیجیتال / جی پی مورگان وارد دنیای متاورس می شود

زمان مطالعه : 7 دقیقه

جی پی مورگان وارد دنیای متاورس می شود

جی پی کورگان به دنبال فعالیت در حوزه های ارزهای دیجیتال، فین‌ تک و متاورس می باشد و در حال جذب متخصصین در این بخش ها است.

جی پی مورگان وارد دنیای متاورس می شود

بسیاری از شرکت ها و موسسات در حال ورود به صنعت کریپتو و به خصوص متاورس می باشند. بسیاری از بانک های مرکزی جهان اکنون در حال بررسی ارزهای دیجیتال ملی و نحوه راه اندازی آن هستند. همچنین، موسسات مالی پیشرو نیز از ارزهای دیجیتال استقبال کرده اند.

به عنوان مثال، جی پی کورگان به دنبال فعالیت در حوزه های ارزهای دیجیتال، فین‌ تک و متاورس می باشد و در حال جذب متخصصین در این بخش ها است.

این بانک اکنون قصد دارد دو کارشناس را در سمت های معاونت و مدیر توسعه پرداخت در تیمی به عنوان فناوری پرداخت، رسانه و مخابرات خود اضافه کند. این تیم مسئول بخش فین تک، متاورس، رمزارز و وب تری خواهد بود.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال بایننس یو اس دی (BUSD) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

آگهی استخدام جی پی مورگان در متاورس

بانک سرمایه گذاری این موقعیت های شغلی را در لینکدین نیز اعلام کرد. به گفته بانک، فرد باید پویا و کنجکاو باشد و بتواند تغییرات تکنولوژیک شرکت را رهبری کند.

برخی از الزامات برای استخدام‌ های جدید: توانایی هدایت عملیات، آمادگی برای همکاری با قانونگذاران صنعت و دانش فنی مرتبط است.

جی پی مورگان مجددا بر نیاز به شرکت‌ کنندگانی که بتوانند شرکت را در حوزه‌ های رمزارز، متاورس، فین‌ تک و کریپتو رهبری کنند، تاکید کرد.

این مدیر و معاون جدید باید با تجزیه و تحلیل و درک ساختار عملیاتی و اهداف رمزارز شرکت، کارهای مشتریان بانک را تسهیل کنند.

رابطه جی پی مورگان و کریپتو

جیمی دیمون (Jamie Dimon)، مدیر عامل بانک، مخالف بیت کوین (BTC) است و گفت که نسبت به آن تردید دارد. به همین دلیل همه از این حرکت جی پی مورگان شگفت زده شده اند.

جی پی مورگان خیلی مشتاق پذیرش ارزهای دیجیتال نبوده اما به متاورس علاقه زیادی داشته است. این بانک در اوایل سال 2022 گزارشی منتشر کرد و گفت که ارزش متاورس در سال‌ های آینده به یک تریلیون دلار می رسد.

با توجه به اینکه رهبران ارشد آن علاقه ای به ارزهای دیجیتال نداشتند، بی رغبتی بانک نسبت به ارزهای دیجیتال عجیب نیست. به عنوان مثال، دیوید کلی، استراتژیست ارشد بانک، به رکود و نوسانات شدید این بازار اشاره کرد و اظهار داشت که سرمایه گذاران باید بیت کوین های خود را بفروشند.

انتظار می رود قیمت بیت کوین افزایش یابد. منبع: TradingView.com

انتظار می رود قیمت بیت کوین افزایش یابد. منبع: TradingView.com

جیمی دیمون، مدیر عامل شرکت، همیشه بیت کوین را بی ارزش می دانست. او حتی به سرمایه گذاران نسبت به خرید آن هشدار داد. این مدیرعامل یازده ماه پیش این موضوع را مطرح کرد و گفت که بیت کوین ارزشی ندارد سپس اظهار داشت که قانونگذاران باید اقداماتی بر علیه آن انجام دهند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش دات برای شما فراهم شده است.

همچنین بخوانید : بیت‌کوین کش چیست؟ و چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین