/ اخبار بیت کوین / تایید ETF بیت کوین ممکن است قیمت را به 141000 دلار برساند

3 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تایید ETF بیت کوین ممکن است قیمت را به 141000 دلار برساند

جیمز باترفیل، رئیس تحقیقاتی کوین شرز CoinShares با انتشار گزارشی گفت که قیمت بیت کوین، پس از تایید احتمالی، ممکن است به 141000 دلار برسد.

تایید ETF بیت کوین ممکن است قیمت را به 141000 دلار برساند

در ماه های اخیر بحث‌هایی پیرامون تایید احتمالی ETF اسپات بیت‌کوین BTC وجود داشته است. اما برخلاف آنچه بسیاری پیش بینی میکردند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هنوز مجوز راه اندازی این صندوق ها را ارائه نکرده است.

جیمز باترفیل، رئیس تحقیقاتی کوین شرز CoinShares با انتشار گزارشی گفت که قیمت بیت کوین، پس از تایید احتمالی، ممکن است به 141000 دلار برسد.

در چند هفته گذشته، این تحلیلگر بارها به چگونگی افزایش سرمایه ورودی به بازار بیت کوین اشاره کرده بود. وی برای پیش بینی خود دارایی های تحت مدیریت (AuM) را از سال 2018 تا 2023 تحلیل کرد و گفت:

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال پولکادات (Polkadot) چیست؟

“در سال جاری حجم ETP به طور متناسب افزایش یافته که بیشتر به دلیل کاهش چشمگیر حجم بایننس است. حداقل از نظر تاریخی، با افزایش حجم کلی بازار، حجم ETP نیز افزایش می یابد.”

منبع: CoinShares

منبع: CoinShares

 

نمودار بالا همچنین نشان می دهد که محصولات قابل معامله در بورس (ETPs) در سایر کشورها به ندرت بر عملکرد قیمت بیت کوین تأثیر گذاشته اند.

بیت کوین ETP یک محصول مالی است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد بدون نگه داشتن این ارز دیجیتال در آن سرمایه گذاری کنند.

این تحلیلگر به جریان هفتگی صندوق ها پرداخت. به گفته وی، اخیراً حدود 14.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بیت کوین انجام شده است.

بنابراین، اگر میانگین تخصیص بر قیمت بیت کوین تاثیر بگذارد، بیت کوین ممکن است به 141000 دلار برسد. با این حال، افزود که تعیین ارزش دقیق آن دشوار است.

 

منبع: CoinShares

منبع: CoinShares

 

از ابتدای سال تا به امروز (YTD)، قیمت بیت کوین 119.27 درصد افزایش یافته است. اما فروش در هفت روز گذشته قیمت را به 36440 دلار رسانده است.

در پایان این گزارش گفته شد سطح تقاضای بیت کوین پس از راه اندازی ETF اسپات نامشخص است. این گزارش همچنین می افزاید که ممکن است مدتی طول بکشد تا شرکت ها تصمیم به سرمایه گذاری بگیرند و تاکید کرد:

“تأیید نظارتی و پذیرش شرکتی به دلیل پیچیدگی بیت کوین، مواردی هستند که با سرعت کم پیش می روند. به همین دلیل، ممکن است مدتی طول بکشد تا شرکت ها و صندوق ها تصمیم به سرمایه گذاری بگیرند.”

همچنین بخوانید : میپل فایننس چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید