/ اخبار آلت کوین ها / یونی سواپ و کوانت دچار بحران شده اند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

یونی سواپ و کوانت دچار بحران شده اند

با کاهش ارزش بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022، سرمایه‌گذارانی که در اوج قیمتی یک سال پیش خرید کرده‌اند، با ضرر سرمایه‌گذاری خود مواجه می‌شوند. ارزش بسیاری از ارزهای دیجیتال تا 90٪ از بین رفته است و حتی برخی از پروژه های قابل توجه به طور کامل کاهش یافته اند. این سقوط همچنین بر ارزهای دیجیتال معروفی مانند Uniswap (UNI) و Quant (QNT) تأثیر گذاشته است.

یونی سواپ و کوانت دچار بحران شده اند

با کاهش ارزش بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022، سرمایه‌گذارانی که در اوج قیمتی یک سال پیش خرید کرده‌اند، با ضرر سرمایه‌گذاری مواجه می‌شوند. ارزش بسیاری از ارزهای دیجیتال تا 90٪ کاهش یافته است و حتی برخی از پروژه های قابل توجه به طور کامل سقوط کرده اند. این سقوط همچنین بر ارزهای دیجیتال معروفی مانند Uniswap (UNI) و Quant (QNT) تأثیر گذاشته است.

افت 85 درصدی یونی سواپ

Uniswap به عنوان یک پلتفرم تجاری غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم شروع به کار کرد. Uniswap از قراردادهای هوشمند برای ساده سازی مبادله کوین استفاده می کند. هرکسی که عملکرد Uniswap را بررسی کند، متوجه می شود که برای تامین نقدینگی حیاتی است.

سرمایه گذاران می توانند تمرکز خود بر روی Uniswap معطوف کنند. با این حال، ارزش معاملاتی بازار در حال حاضر 85 درصد کمتر از اوج خود است. در حال حاضر Uniswap با قیمت 7.65 دلار معامله میشود و سرمایه گذاران به The Hideaways روی می آورند.

در این رابطه بخوانید‌ : گس فی چیست؟ و چرا اهمیت دارد؟

نگرانی سرمایه گذاران کوانت

Quant بدون نیاز به توسعه شبکه، چندین بلاک چین را با برنامه های کاربردی سازمانی یکپارچه می کند. از آنجایی که کوین Quant برای پرداخت خدمات و برنامه های کاربردی در Quant و همچنین برای سهام گذاری و پرداخت هزینه های مجوز استفاده می شود، اغلب به عنوان یک توکن ابزاری در نظر گرفته می شود.

قیمت کوانت در ابتدای سال 2022 به سرعت از 167 دلار به 83 دلار کاهش یافت و باعث نگرانی و ناراحتی بیشتر سرمایه گذاران شد. اگرچه کوانت ممکن است به زودی تغییرات قیمت خوبی داشته باشد، اما تمرکز بر فرصت های جایگزین مناسب تر عاقلانه تر خواهد بود. از این رو، The Hideaways همان فرصت مناسب است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش دای برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین