/ اخبار بیت کوین / گری اسکیل نسخه کوچک GBTC را راه اندازی میکند

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 4 دقیقه

گری اسکیل نسخه کوچک GBTC را راه اندازی میکند

صندوق جدید اجازه سرمایه گذاری با نرخ کارمزد تراکنش بسیار کمتری نسبت به GBTC را می دهد. گری اسکیل همچنین اعلام کرد که این صندوق کمترین کارمزد تراکنش را در بین تمام ETF های اسپات بیت کوین خواهد داشت.

گری اسکیل نسخه کوچک GBTC را راه اندازی میکند

رویداد هاوینگ بیت کوین BTC اتفاق افتاده اما هنوز افت سریعی را که سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال از آن می ترسیدند، تجربه نکرده ایم. بزرگترین صادرکننده ETF بیت کوین، گری اسکیل Grayscale، در حال انجام یک حرکت جدید است. به گفته اریک، تحلیلگر ETF بلومبرگ، این حرکت می تواند جایگزین خوبی برای سرمایه گذاران باشد.

به زودی: نسخه کوچک GBTC

گری اسکیل اعلام کرد که یک نسخه کوچک از صندوق قابل معامله در بورس گری اسکیل بیت کوین تراست (GBTC) به زودی راه اندازی خواهد شد. صندوق جدید اجازه سرمایه گذاری با نرخ کارمزد تراکنش بسیار کمتری نسبت به GBTC را می دهد. گری اسکیل همچنین اعلام کرد که این صندوق کمترین کارمزد تراکنش را در بین تمام ETF های اسپات بیت کوین خواهد داشت.

اسناد درخواست ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان می دهد که کارمزد تراکنش برای Grayscale Bitcoin Mini Trust حدود 0.15٪ تعیین شده است. برای GBTC، این کارمزد ها 1.5٪ است.

در این رابطه بخوانید‌ : آلت لیر چیست؟معرفی پلتفرم AltLayer و توکن ALT

آیا ارزهای دیجیتال افزایش خواهند یافت؟

از دست دادن علاقه به ETF ها مربوط به ورشکستگی، اقتصاد کلان و تنش های منطقه ای بود. با این حال، کم کم شاهد حل این مشکل هستیم. در 19 آوریل، صندوق های ETF دوباره شاهد جریان خالص ورودی بودند.

مدیرعامل آپولو اخیراً اظهار داشت که گری اسکیل باید با ارائه یک جایگزین «ارزان»، جریان خروجی عمده GBTC را متعادل کند.

از زمان راه اندازی، گری اسکیل بیت کوین تراست 315000 بیت کوین در جریان خروجی خود از دست داده است و آنها باید این شکاف را ببندند.

از تاریخ راه اندازی در 11 ژانویه، سرمایه گذاران GBTC فروش خالص 16.73 میلیارد دلاری داشته اند. با این حال، همه ETF های بیت کوین بیش از 12 میلیارد دلار ورودی خالص داشته اند. این بدان معنی است که بخش قابل توجهی از سرمایه گذاران با فروش GBTC، بیت کوین را به طور کامل رها نکرده اند. اگر دوره رشد سریع مورد انتظار در ماه‌های آینده آغاز شود، FOMO در بازار ETF می‌تواند نتایج چشمگیری داشته باشد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین