/ اخبار آلت کوین ها / قیمت توکن گیمینگ شیبا در 24 ساعت گذشته 56 درصد افزایش یافت

زمان مطالعه : 5 دقیقه

قیمت توکن گیمینگ شیبا در 24 ساعت گذشته 56 درصد افزایش یافت

قیمت توکن گیمینگ شیبا در 24 ساعت گذشته 56 درصد افزایش یافت

با رشد روزافزون بازار ارزهای دیجیتال شانس بیشتری برای سرمایه گذاران متوسط جهت افزایش ارزش سرمایه شان ایجاد می شود. پروژه‌های شیبا (SHIBA)، سیف مون (SAFEMOON) و سایتاما (SAITAMA) از معروف‌ترین پروژه‌ها هستند.

گیمرها اکنون می‌توانند توکن های NFT‌ را بخرند و بفروشند، بهترین اجرای خود را به NFT تبدیل کنند و به لطف توکن گیمینگ شیبا آن‌ها را در بازارهای NFT عرضه کنند. توکن گیمینگ شیبا، اولین توکن دیجیتالی است که ایده اجرای یک پلتفرم استریم چند منظوره را معرفی می کند و همچنین پل ارتباطی بین گیمرها است.

توکن گیمینگ شیبا قصد دارد تا در متاورس (Metaverse) و NFT پیشرو باشد. هدف این توکن، ارائه نوآورانه ترین پلت فرم بازی و استریمینگ چندمنظوره از طریق توسعه دهندگان حرفه ای، کارشناسان فناوری اطلاعات و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است. همکاری نزدیک با طرفداران NFT به تحقق این هدف کمک می کند.

جامعه توکن گیمینگ شیبا در اولین ماه پس از معرفی، رشد قابل توجهی داشته است. ارتش توکن گیمینگ شیبا (GAMINGSHIBA ARMY) به سرعت در حال گسترش است و بیش از 26،000 هولدر دارد. روند دریافت تاییدیه سرتیک (Certik Audit) در حال انجام است و این پلتفرم استریم به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

توکن گیمینگ شیبا در نتیجه همکاری بی نظیر گروهی از افراد همفکر و با استعداد راه اندازی شد و پیش بینی میشود در سال 2022 سرو صدای زیادی به پا کند. گیمرها، پلتفرم‌های استریمینگ، NFT و متاورس همه از طریق گیمینگ شیبا به یکدیگر متصل خواهند شد.

طبق گزارش کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، قیمت توکن گیمینگ شیبا در حال حاضر 1.72 دلار تا 10 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 3,404,792 دلار است و در 24 ساعت گذشته 56.96 درصد رشد داشته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان